Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
750 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:020-N03995
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:56 m2
Užitná plocha:56 m2
Datum vložení:27. května 2018
Datum aktualizace:18. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Přenecháme pokračování podnikání v krásném obchodním prostoru (55,7m2) v přízemí činžovního domu, velká výloha, vchod přímo z chodníku. Velmi výhodné místo k provozování současného typu podnikání – občerstvení. Prodejna se skládá z hlavní místnosti - prodejny (28m2) s možností konzumace potravin přímo na místě, druhé místnosti (13m2) se stolky na sezení, chodbičky se vchodem do sociálního zařízení s umývárnou. Celkem prostor poskytuje 15 míst k sezení. Prodejna je umístěna v žádané a dnes obtížně získatelné výjimečné lokalitě Prahy 6. Vzdálenost 1 min pěšky od stanice metra Hradčanská, BUS, TRAM, blízko vjezdy - tunel Blanka, Strahovský tunel. Prostor je umístěn na hlavní rušné spojovací ulici mezi Hradčanskou a Vítězným náměstím („kulaťákem“) s množstvím rezidenčních, komerčních, kancelářských, ale i obchodních prostor s významnou každodenní a celodenní cirkulací lidí. Provozováno na základě nájemní smlouvy platné do 11/2021 s možností a předpokladem její prolongace na další roky. Měsíční nájemné činí 32.000,-Kč, záloha na vodné a stočné je 270,-Kč/měsíc. Záloha na elektrickou energii je 3.510,-Kč/měsíc, záloha za plyn je 1.140,- Kč/měsíc. Prostor vhodný, zrekonstruovaný, zkolaudovaný a vybavený jako prodejna občerstvení (cukrárna a kavárna). V 08/2017 provedena celková rekonstrukce prodejny – elektřina, topení a teplá voda, podlahy, omítky, úpravy původní dispozice (vznik komory s kombinovaným kotlem – Protherm Leopard, zazdění dalších vstupů), samostatné sociální zařízení (umývárna, WC). Vzduchotechnika není povolena. Cena – 800.000,-Kč je za vynaložené investice v rámci rekonstrukce a za přenechání současného zařízení a nábytku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
020-N03995
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
56m2
Užitná plocha
56m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Roman Laušman
Roman Laušman
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde