Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/17)
8 899 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:006059
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:360 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost nabízí k prodeji objekt s pozemkem určený k podnikání v ulici Jateční, v Plzni. Předmětem prodeje je budova o třech podlažích, částečně podsklepená, dále na budovu navazující skladový prostor a garáže. K dispozici je okolní zpevněná oplocená plocha. Část pozemku využívá nájemce, provozuje zde autobazar. Výměry jsou uvedeny pouze orientačně. Nemovitost je částečně vyklizená a volná dle domluvy. PENB nebyl dodán = G. V místě je možnost parkování. Poukazuji na ideální lokalitu z hlediska logistiky. Pro bližší informace či domluvení prohlídky volejte makléře.

Základní údaje

Parkování
GarážParkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
006059
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
360m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Šalomová
Tereza Šalomová
Zobrazit
kontakt
BYTY Západ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi BYTY Západ, s.r.o., Náměstí Republiky 205/31 Plzeň, IČO: 01660055.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.