Sousedé
(1/10)
Vnitřní prostor
2 990 000 Kč
Poznámka k ceně: Dokončení 09/2021
ID nemovitosti:098-04-019
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:62 m2
Datum aktualizace:21. dubna 2021
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie55 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nebytovou jednotku v úspěšném a velmi žádaném projektu s názvem Sluneční čtvrť Rožnov, České Budějovice. Součástí projektu je výstavba čtyř bytových domů. První dva bytové domy jsou dokončeny a aktuálně probíhá výstavba dvou zbývajících. Každý bytový dům nabízí 16 bytových jednotek a v přízemí se nachází dva nebytové prostory. Nabízený nebytový prostor v této inzerci s označením D1 se nachází v bytovém domě D – presto a jeho výměra je 62,1 m2. Prostor je vhodný k umístnění kanceláře firmy nebo ordinace lékaře. Vyloučeny jsou gastronomické provozy a prodejny. Vstup do nebytového prostoru je situován z veřejného prostranství, vstupujeme do hlavního prostoru, který je možno dělit na jednotlivé části. V zadní části se nachází prostor pro kuchyňku, archiv a toalety. Předpokládaný termín dokončení stavby je září 2021. Budoucí vlastník může provést vlastní výběr vybavení toalet, vnitřních dveří a podlahových krytin. Standardní vybavení: kvalitní zařizovací předměty toalet (umyvadlo, toaleta, výlevka), obklady, dlažby, vnitřní dveře. Stavební a technické řešení nízkoenergetického bytového domu zaručuje úsporou nákladů na vytápění oproti běžným budovám, což snižuje měsíční náklady zejména do budoucna. K nebytovému prostoru lze dokoupit venkovní parkovací stání. Městská čtvrť Rožnov se rozkládá na jižní straně Českých Budějovic. Okolí bytových domů je tvořeno obytnou zástavbou v zeleni, stezka podél Vltavy se nachází pouhých 5 minut chůze. Lokalita je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou i automobilem. V docházkové vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost - základní škola, mateřská škola, obchod, lékaři, pošta. Dopravní dostupnost - MHD linky č. 5, 7, autem 5 - 10 minut z centra.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
098-04-019
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
62m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Aleš Facon
Aleš Facon
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé