Sousedé
(1/15)
6 900 000 Kč
ID nemovitosti:HMA0890-202010240417
Celková plocha:114 m2
Datum aktualizace:31. října 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Prodej zrekonstruovaných nebytových prostor (114m2) s otevřenou dispozicí a působivým interiérem s klenutými stropy a odhalenými cihlovými zdmi, v atraktivní části oblíbených Vinohrad v přízemí, s přímým vstupem z ulice v suterénu památkově chráněného rohového činžovního domu z roku 1910 stojícího na hlavní třídě propojující Vršovice s Vinohrady.

Zrekonstruované prostory díky přímému vstupu z hlavní ulice nabízejí flexibilní využití, možné jednotku využívat jako sídlo, zázemí společnosti, firmy, nebo jako obchodní prostory.

Vybavení: původní repasované stropy v interiéru přízemí, vytápění plynovým kotlem Vaillant, samostatná toaleta, sprchový kout, telefonní přípojka, kotel na teplou vodu, wifi, osvětlení celého prostoru.

Dispozice: hlavní místnost se vstupem a okny do boční ulice, sklady, kuchyňka, samostatná toaleta, sprchový kout.

Budova navržená slavným architektem Osvaldem Polívkou prošla kompletní rekonstrukcí zahrnující mj. šetrnou renovaci fasády i citlivou vestavbu moderního skleněného výtahu. Parkování u domu na vyhrazeném venkovním stání, v budoucnu je také možnost pronájmu parkovacího stání v sousedním projektu.

Příjemná lokalita s kompletní infrastrukturou a bohatou zelení v Heroldových a Havlíčkových sadech. Vynikající dostupnost v minutové pěší chůzi přímo naproti domu je tramvajová zastávka, stanice metra Náměstí Míru 5 minut pěšky. V blízkosti Krymská ulice, vyhlášená rušným společenským životem v mnoha restauracích a klubech.ID nemovitosti HMA0890-202010240417.

Základní údaje

ID nemovitosti
HMA0890-202010240417
Celková plocha
114m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Hana Machová
Hana Machová
Zobrazit
kontakt
FARAON reality, s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé