Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
f
11 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:128-103-314666
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:2.500 m2
Plocha pozemku:1.076 m2
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:19. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie365 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej objektu v obci Ovčáry, okres Mělník, který leží na trase mezi Starou Boleslavi a Mělníkem, v jihovýchodní části polabské nížiny na pravém břehu řeky Labe. Objekt tvoří ubytovací část o kapacitě 55 lůžek a restaurace s kapacitou 200 osob. Budova byla zrekonstruována v roce 2009. Restaurace je umístěna v přízemí, má samostatný vhod z hlavní ulice, je členěna na průchozí prostory - kuchyň vybavená spotřebiči, bar, salonek s krbem, velký sál a vinárnu, která má navíc vlastní vchod z boční ulice. Nabízí se dětský koutek a posezení ve dvoře objektu. Pokoje jsou situované v přízemí, v prvním patře a v podkroví budovy. Sociální zařízení je na každém patře. Objekt je podsklepený. Kotel na tuhá paliva zajišťuje centrální vytápění, septik má dostatečně velkou kapacitu. Objekt se prodává včetně veškerého vybavení. Necelý kilometr od objektu leží vyhledávané rekreační jezero Ovčáry s průzračnou vodou s písčitými plážemi, klubem vodního lyžování, kempem a restaurací. Za objektem je vlaková zastávka Ovčáry. Pro více informací volejte makléřku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
128-103-314666
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
2500m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tzvetelina Nikolova
Tzvetelina Nikolova
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 OK Centrum

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde