Komerční prostory Českobudějovicko, strana 2

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
214 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Nabízím vám k dlouhodobém pronájmu prostornou kancelář se zázemím v areálu na Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Kancelář je zařízená nábytkem...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
J. Š. Baara

Nabízíme vám ke koupi výjimečnou jednotku, která je klasifikována jakožto dílna nebo provozovna v samotném srdci Českých Budějovic, v ulici J. Š. Baara....

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
3 599 000 Kč
Vrbenská

Pronájem kanceláře v 1. patře administrativní budovy v areálu PCO Vrbenská. Výměra 17m2. Velmi příjemná kancelář s výhledem do zeleně a klidného...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
4 750 Kč za měsíc
Hůrecká

Pronájem moderních administrativních prostorů ve zděné budově, která je součástí komerčního areálu na okraji Lišova v Hůrecké ulici. Prostory je možné...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
36 300 Kč za měsíc
Pekárenská

Zprostředkujeme Vám Hledáte vhodné prostory pro vaši výrobu nebo skladování? Nabízíme vám pronájem pozemku v průmyslovém areálu na Pekárenské ulici v...

Vloženo 17. 5. 2026
Cena:
100 000 Kč za měsíc
K. Světlé

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář o velikosti 70 m², tvořenou jednou prostornou hlavní místností, na kterou navazují dvě menší. Kancelář...

Vloženo 17. 5. 2026
Cena:
20 300 Kč za měsíc
K. Světlé

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář o velikosti 71 m², tvořenou jednou prostornou hlavní místností, na kterou navazují dvě menší. Kancelář...

Vloženo 17. 5. 2026
Cena:
20 590 Kč za měsíc
U Sirkárny

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem výrobních/skladovacích prostor o celkové výměře 1.200m2 s bezbariérovým přístupem, možností vykládek...

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
120 Kč za m²/měsíc
Na Výši

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vybaveného komerčního objektu - restaurace s terasou, kanceláří, bytem pro zaměstnance, dřevěným přístřeškem a parkováním...

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
9 490 000 Kč
Pekárenská

Zprostředkujeme Vám Hledáte vhodné prostory pro vaše podnikání? Nabízíme vám pronájem kanceláří v průmyslovém areálu na Pekárenské ulici v Českých Budějovicích....

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
4 500 Kč za měsíc
Nádražní

Nabízíme k pronájmu světlé a klimatizované kancelářské prostory o celkové výměře 186 m² ve 2. patře budovy s výtahem. Dispozice nabízí: • 4 kanceláře...

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
25 000 Kč za měsíc
Plavnická

Nabízím pronájem kanceláře v nově vybudované administrativní budově s možností pronájmu i skladové haly, která je součástí budovy. Objekt se nachází poblíž...

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Dobrovodská

Nabízíme k prodeji rozsáhlý komerční areál o velikosti pozemku 1 472 m², vedený jako průmyslový...

Vloženo 15. 5. 2026
Cena:
64 640 000 Kč
Papírenská

Už Vás nebaví platit pronájem za kancelář pro svoje podnikání? Jste menší firma, která by si zasloužila mít hezké místo pro svoji činnost s parkováním...

Vloženo 15. 5. 2026
Cena:
10 500 000 Kč
Na Zlaté stoce

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčních prostor vhodných pro provozování kosmetických služeb, v prvním patře dvoupatrové administrativní budově,...

Vloženo 15. 5. 2026
Cena:
12 000 Kč za měsíc
J. Opletala

Nabízíme k prodeji 100% podíl ve společnosti s ručením omezeným, jejímž hlavním aktivem je atraktivní komerční nemovitost v ulici J. Opletala v městské...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
15 950 000 Kč
J. Opletala

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčních a kancelářských prostor se sociálním zázemím, s parkovacími místy, v objektu Dům Služeb Šumava na vítězném...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
65 Kč za m²/měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v SENIOR RESORTU HLUBOKÁ, který je aktuálně ve výstavbě a termín dokončení je plánován na 1Q roku 2027. Jedná se...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
12 600 Kč za měsíc
J. Bendy

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej udržovaného komerčního (obchodního) prostoru se sociálním zázemím v přízemí panelového bytového domu na sídlišti...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
3 590 000 Kč
Dr. Stejskala

Pronájem ateliéru 59 m² v centru Českých Budějovic – ul. Dr. Stejskala Nabízíme k pronájmu světlý ateliér o výměře 59 m² ve vyhledávané lokalitě...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
14 000 Kč za měsíc