Luxusní reality od realitních kanceláří Jablonecko, strana 9

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
229 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Soccer Reality vám zprostředkuje pronájem horské chaty v obci Lučany nad Nisou, část Horní Maxov. Jedná se o pronájem ubytovacího zařízení v atraktivním...

Vloženo 23. 4. 2026
Cena:
42 000 Kč za měsíc

Soccer Reality vám zprostředkuje pronájem horské chaty v obci Lučany nad Nisou, část Horní Maxov. Jedná se o jedinečnou příležitost pronájmu ubytovacího...

Vloženo 23. 4. 2026
Cena:
42 000 Kč za měsíc

Nabízíme k prodeji formou exekutorské dražby, která se bude konat dne 18.05.2026, pozemek o výměře 449 m2 v obci Jindřichov, která je součástí...

Vloženo 24. 4. 2026
Cena:
39 000 Kč
Tovární

Nabízíme k pronájmu starší halu o velikosti 473 m2 vhodnou pro skladování v oploceném areálu v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Vjezd do haly...

Vloženo 25. 2. 2025
Cena:
75 Kč za m²/měsíc
Palackého

Hledáte zajímavé prostory k podnikání, nebo chcete svůj stávající provoz přesunout do důstojného zázemí, kde Vás zákazníci snadnou najdou? Objekt má...

Vloženo 23. 1. 2025
Cena:
35 000 Kč za měsíc
Palackého

Vloženo 22. 1. 2025
Cena:
35 000 Kč za měsíc
Podhorská

Pronájem reprezentativního obchodu s výlohami, ca 115 m2, v centru Jablonce n/N., Podhorská ul. 9. Moderní bezbariérové prostory v novostavbě...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
33 000 Kč za měsíc
Komenského

Nabízíme k pronájmu moderní obchodní prostor vhodný pro podnikání, umístěný v atraktivní lokalitě v Jablonci nad Nisou, na adrese ul. Komenského. Budova,...

Vloženo 22. 3. 2026
Cena:
33 000 Kč za měsíc
Tovární

Nabízíme k pronájmu prostor s rozlohou 607 m2, vhodný pro skladování, nacházející se ve 2. patře budovy v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Tyto...

Vloženo 26. 2. 2025
Cena:
50 Kč za m²/měsíc
Školní

Nezařízený luxusní byt - apartmán 3+1, plocha 85 m2, po kompletní rekonstrukci, v historickém domě z r. 1899 v Rychnově u Jablonce nad Nisou,...

Vloženo 29. 9. 2025
Cena:
27 000 Kč za měsíc
Korejská

Jedinečná nabídka nového mezonetu v centrální části Jablonce nad Nisou. Dvoupodlažní byt 3+kk se dvěma koupelnami vznikl v rámci kompletní rekonstrukce...

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
23 500 Kč za měsíc
Školní

Nezařízený luxusní byt - apartmán 2+1, plocha 88 m2, po kompletní rekonstrukci, v historickém domě z r. 1899 v Rychnově u Jablonce nad Nisou,...

Vloženo 29. 9. 2025
Cena:
22 000 Kč za měsíc

Nabízím k pronájmu jedinečný podkrovní mezonetový byt, který právě prošel kompletní rekonstrukcí a je vybaven nábytkem vyrobeným na míru. Byt se nachází...

Vloženo 30. 3. 2026
Cena:
20 500 Kč za měsíc
Jiráskova

Hledáte byt k pronájmu bez dalších nutných investic do vybavení? Tak právě pro vás máme nádherný byt o dispozici 4+1 a celkové ploše 110 m2,...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
20 000 Kč za měsíc

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mezonetový apartmán o velikosti 36 m2 a dispozici 2+kk. Apartmán v nově zrekonstruovaném objektu je plně...

Vloženo 2. 3. 2026
Cena:
18 000 Kč za měsíc

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu apartmán o velikosti 32,4 m2 a dispozici 2+kk. Apartmán v nově zrekonstruovaném objektu je plně vybaven vším,...

Vloženo 6. 8. 2025
Cena:
18 000 Kč za měsíc

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mezonetový apartmán o velikosti 36 m2 a dispozici 2+kk. Apartmán v nově zrekonstruovaném objektu je plně vybaven...

Vloženo 2. 3. 2026
Cena:
18 000 Kč za měsíc
Podhorská

Nebytové prostory s užitnou plochou 95 m2 se nacházejí v centru města. Oddělená část kanceláře cca 17 m2. Vhodné jako ateliér, obchodní...

Vloženo 29. 8. 2025
Cena:
17 649 Kč za měsíc
Mládí

Hledáte příjemné bydlení v nejžádanější části Jablonce nad Nisou? Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově zcela zrekonstruovaný slunný moderní byt 3+1 (71...