Sousedé
(1/3)
RD se zahradou, Bystročice-Žerůvky, 01.jpg
Vyvolávací cena: 1 188 000 Kč
Poznámka k ceně: Tržní odhad:1.782.000 Kč
ID nemovitosti:8808Scc
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:847 m2
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:847 m2
Počet místností:6
Datum aktualizace:9. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o řadový, krajní, patrový rodinný dům s půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající minimální údržbě. Střecha budovy je sedlová s krytinou z tašek (v přední části) a s plechovou krytinou (v zadní části). Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Součástí střechy je komín. Okna domu jsou z části plastová (1. NP) a z části dřevěná dvojitá (2. NP). Fasáda domu není zateplená. K domu patří oplocená, neudržovaná zahrada, na které se nacházejí dvě samostatně stojící zděné garáže s plechovými vraty. Oplocení je v uliční čáře zděné. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. Přípojky nebylo možné ověřit. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Při „prodeji“ nemovitosti z uvedeného řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům exekučního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail: info@s-drazby.cz. V tomto případě je již stanoven termín „prodeje – zpeněžení“ nemovitosti. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
8808Scc
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
847m2
Užitná plocha
130m2
Plocha pozemku
847m2
Místností
6
Poloha domu
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Informace k dražbě

Druh dražby
nedobrovolná

Poloha na mapě

Foto - linka S-drazby.cz
linka S-drazby.cz
Zobrazit
kontakt
Centrum aukcí.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

Tento dotaz je zdarma. Zaslání dalších podkladů inzerent podmiňuje placenou registrací. Pozorně si přečtěte všechny podmínky před případnou registrací na stránkách www.s-drazby.cz.

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé