Sousedé
(1/4)
Rodinná rekreace, Horní Bělá, 01.jpg
Vyvolávací cena: 206 667 Kč
Poznámka k ceně: Tržní odhad 1/4 podílu :310.000 Kč
ID nemovitosti:7488Sxc
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:480 m2
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:480 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:15. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o dražbu spoluvlastnického podílu o velikosti id. 1/4 na přízemním, dřevěném, podsklepeném objektu rodinné rekreace s využitým podkrovím pod sedlovou střechou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka, nachází se v odlehlé části obce Horní Bělá, v chatové oblasti jako samostatně stojící. Pozemky leží v mírně sklonitém terénu, tvoří jednotný funkční celek a jsou přístupné po veřejné nezpevněné komunikaci, zpevněná komunikace se nachází ve vzdálenosti cca 900 m od předmětu dražby. Objekt je napojen na IS: elektro. Vnitřní dispozice objektu nebyla zjištěna. Původní stáří objektu je dle dostupných podkladových materiálů přes 30 roků. V průběhu své celkové životnosti objekt pravděpodobně procházel postupně rekonstrukcemi a modernizacemi prvků krátkodobých životností, byla vyměněna střešní krytina. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako průměrnou. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
7488Sxc
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
480m2
Užitná plocha
70m2
Plocha pozemku
480m2
Místností
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Informace k dražbě

Druh dražby
nedobrovolná

Poloha na mapě

Foto - linka S-drazby.cz
linka S-drazby.cz
Zobrazit
kontakt
Centrum aukcí.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

Tento dotaz je zdarma. Zaslání dalších podkladů inzerent podmiňuje placenou registrací. Pozorně si přečtěte všechny podmínky před případnou registrací na stránkách www.s-drazby.cz.

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé