Sousedé
(1/3)
Chata, Voznice, 03.jpg
Vyvolávací cena: 1 802 000 Kč
Poznámka k ceně: Tržní odhad:2.703.000 Kč
ID nemovitosti:7387Scc
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:593 m2
Užitná plocha:36 m2
Plocha pozemku:593 m2
Počet místností:2
Datum vložení:30. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Stavba rekreační chaty , včetně trvalého travního porostu, se všemi součástmi a příslušenstvím, jsou situovány v rekreační chatové oblasti Chouzavá. Přístup k nemovitosti je ze severovýchodu, přímo z procházející přilehlé nezpevněné ulice. V dané části obce je, dle zjištěných informací a rovněž prohlášení výlučného vlastníka, možnost napojení pouze na veřejný rozvod elektro. Předmětem dražby jsou pozemkové parcely - zastavěná plocha, jejíž součástí je stavba rekreační chaty, včetně trvalého travního porostu číslo parcelní, se všemi součástmi a příslušenstvím (vedlejší stavba - dřevěný sklad, studna, venkovní úpravy - přípojka elektro, přípojka vody ze studny, přípojka kanalizace do žumpy, žumpa, oplocení, vrata, vrátka, zpevněné plochy a smíšené ovocné a okrasné trvalé porosty), v katastrálním území obce Voznice, okres Příbram. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
7387Scc
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
593m2
Užitná plocha
36m2
Plocha pozemku
593m2
Místností
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Informace k dražbě

Druh dražby
nedobrovolná

Poloha na mapě

Foto - linka S-drazby.cz
linka S-drazby.cz
Zobrazit
kontakt
Centrum aukcí.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

Tento dotaz je zdarma. Zaslání dalších podkladů inzerent podmiňuje placenou registrací. Pozorně si přečtěte všechny podmínky před případnou registrací na stránkách www.s-drazby.cz.

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé