Dražba chalupy 125 m², Pobřežní 108, Blovice

1 353 334 Kč G

Nemovitost nabízí

Emílie Švanová, DiS.

GAVLAS Praha
Politických vězňů 1272/21, Praha

Popis nemovitosti

Dražba RD 125 m2 se zahradou a stodolou Blovice, Plzeň-jihDům je umístěn v širším centru města na levém břehu řeky Úslavy, jako poslední v ulici Pobřežní, s výhledem na řeku.Blovice se nachází cca 24 km jižně od centra Plzně a je zde úplná občanská vybavenost.Dům je přízemní s obytným podkrovím, je zastřešený sedlovou střechou s polovalbami. Dispozičně dům obsahuje byt velikosti 5+1 s příslušenstvím. Stavba byla postavena cca v roce 1930, před cca 15 lety byla provedena výměna oken, vyzděn komín, nainstalováno etážové vytápění v přízemí s krbovými kamny a radiátory, v podkroví vytápění lokální plyn. vafkami.Napojení na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektro. Měřiče plynu a elektro demontovány. Dům je v současnosti neobýván.Dispozice: 1. NP – přízemí: zádveří 11,43 m2, předsíň 3,18 m2, WC 1,06 m2, obývací pokoj 21,03 m2, ložnice 14,02 m2, koupelna 11,88 m2, pokoj 17,03 m2, kuchyně 9,47 m2, spíž 1,95 m2, celkem 91,05 m22. NP – podkroví: chodba 4,97 m2, pokoj 12,36 m2, pokoj 16,42 m2, celkem 33,75 m2.Na pozemku se nachází stodola s úložným prostorem, studna. Celková výměra pozemků činí 709 m2.

Základní údaje

ID nemovitosti
SSCSND125-O-1
Datum vložení
před měsícem
Cena
1 353 334 Kč
Stav nemovitosti
K rekonstrukci
Plocha pozemku
709 m²
Plocha užitná
125 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Druh dražby
nedobrovolná
Znalecký posudek
Dražební vyhláška
Datum dražby
9. 9. 2026 v 18:00
Datum prohlídky 1
2. 9. 2026 v 14:30
Odhad ceny
2 900 000 Kč
Jistina
170 000 Kč
Minimální příhoz
20 000 Kč
Stránka dražby

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Emílie Švanová, DiS.

GAVLAS Praha
Politických vězňů 1272/21, Praha