Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/13)
IMG_7109.jpg
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: prodej nejvyšší nabídce
ID nemovitosti:KOCPP734-735
Celková plocha:263 m2
Užitná plocha:263 m2
Datum vložení:11. ledna 2019
Datum aktualizace:16. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi Vás zveme na hromadnou prohlídku, která proběhne dne 25.01.2019 v 10:00 hodin. Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji tyto komerční prostory v komplexu Central Park Praha formou aukce. Jedná se o dobrovolnou aukci, vyvolávací cena není stanovená, prodej nejvyšší nabídce. Rádi Vás zveme na hromadnou prohlídku, která proběhne dne 25.01.2019 v 10:00 hodin. Případně zájmu prohlídky, prosím kontaktujte makléře.

Nabízíme k prodeji komplexní kancelářské prostory s terasou s výhledem do soukromého parku v rezidenci Central Park Praha, Pitterova 13, Žižkov. Nemovitost je složena z původně samostatných jednotek a rekonstruována na kanceláře, toalety a terasu (vše na patře s vlastní chodbou a vlastním vchodem u recepce Central Parku) - 263 m2. Častí nabídky je i garáž se 3 parkovácími místy (59,9 m2). Možnost předělání na sklad.

Díky velkým francouzským oknům proniká z Pitterovy ulice dostatek přirozeného světla (výhoda pro lepší viditelnost reklamy nad vstupem do komplexu). Denní světlo proniká i z druhé strany, kde se nachází terasa s výhledem do soukromého parku. Jednací místnost je klimatizována, podlaha je obkládaná dlažbou, kterou pokrývají koberce. Kanceláře jsou moderní a ve velmi dobrém stavu - nevyžadují žádný zásah. Pod kancelářemi se v přízemí nachází prostorná kavárna, kterou lze využít pro školení či setkání s obchodními partnery. Parkování je možné na vyhrazených místech v podzemí.
Nemovitost doporučujeme z hlediska vynikající a žádané lokalitě s výbornou dostupností.

Nájemci mají s majitelem uzavřené smlouvy do června 2020 s automatickým prodloužením. Celkový měsíční výnos z pronájmu činí 69 200,- Kč.
Central Park Praha nabízí udržovaný, oplocený park o výměře 15.000 m2 s dětským hřištěm, potokem a kavárnou. V komplexu u kanceláří je k dispozici recepce, ostraha s kamerovými systémy a údržba pro případ havárie nebo jako pomoc při instalaci spotřebičů. Vstupy jsou na bezpečnostní čipy. V okolí je kompletní občanská vybavenost: mateřská školka, restaurace, pošta, poliklinika, sportovní centrum a park Parukářka. Zastávky Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov jsou vzdáleny 2 minuty chůze, autobusová zastávka Mezi hřbitovy 4 minuty.

V případě zájmu zašlete svou cenovou nabídku na emailovou adresu: chistov@lekvi.cz

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMetroMHDSilnice
Parkování
GarážParkoviště
ID nemovitosti
KOCPP734-735
Celková plocha
263m2
Užitná plocha
263m2
Nadzem. podlaží
16
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Čistov Ilja
Mgr. Čistov Ilja
Zobrazit
kontakt
Lekvi & Partners s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde