Sousedé
(1/3)
Družstevní byt 4+1, 76,60 m2, Český Těšín, 01.jpg
Vyvolávací cena: 1 470 000 Kč
Poznámka k ceně: Tržní odhad:1.470.000 Kč
ID nemovitosti:8378Sxc
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:76 m2
Plocha pozemku:76 m2
Datum aktualizace:1. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o bytovou jednotku v posledním, 8.NP samostatného bytového domu o osmi nadzemních a jednom podzemním podlaží. Dům je panelové konstrukce, stáří dle sdělení správce domu 35 let. V roce 2009 prošel revitalizací včetně zateplení, renovace lodžií, opravy střechy a výměny oken. V roce 2022 proběhla výměna všech vstupních dveří bytů. Společné vnitřní prostory domu jsou v původním udržovaném stavu. Podlahy schodiště i podest jsou kryto PVC povlakem, schodiště má kovové zábradlí. Dům disponuje novým výtahem. Oceňovaná bytová jednotka je dispozice 4+1, po částečné rekonstrukci. Dispozici bytu tvoří centrální lomená chodba, ze které je přístup do dalších místností bytu- obývacího pokoje, dvou pokojů, komory, koupelny a na WC. Z obývacího pokoje je pak přístupna lodžie, kuchyň, a jeden z pokojů. Podlahy v obytných místnostech i na chodbě jsou převážně plovoucí, jen na části chodby u vstupu a před sociálním zázemím, v komoře a na WC je PVC povlak, v kuchyni je dlažba. Koupelna je obložena keramickým obkladem a dlažbou, na části stěn je obklad dřevěný, je vybavena rohovou vanou a umyvadlem se skříňkou. Kuchyň je vybavena novější rohovou kuch. linkou se zabudovanými spotřebiči. Z obývacího pokoje je vstup do lodžie s proskleným zábradlím a zasklením zbývající volné plochy, s nášlapnou vrstvou dlážděnou. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné, příp. prosklené, do dřevěných zárubní, mezi chodbou a obývacím pokojem a obývacím pokojem a kuchyní je pouze otvor s obloukem v nadpraží. V bytě je nová elektroinstalace. K bytové jednotce přináleží dřevěná sklepní kóje z latí v 1.PP domu. Celý dům je vytápěn ústředním topením napojeným na centrální zdroj tepla mimo dům. Je napojen na městský vodovod, kanalizaci, plyn. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Při „prodeji“ nemovitosti z uvedeného řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům exekučního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail: info@s-drazby.cz. V tomto případě je již stanoven termín „prodeje – zpeněžení“ nemovitosti. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
8378Sxc
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
76m2
Užitná plocha
76m2
Místností
5
Patro
7
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Informace k dražbě

Druh dražby
nedobrovolná

Poloha na mapě

Foto - linka S-drazby.cz
linka S-drazby.cz
Zobrazit
kontakt
Centrum aukcí.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

Tento dotaz je zdarma. Zaslání dalších podkladů inzerent podmiňuje placenou registrací. Pozorně si přečtěte všechny podmínky před případnou registrací na stránkách www.s-drazby.cz.

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé