Sousedé
(1/3)
Byt 1+kk, 32,35 m2, Karlovy Vary-Drahovice, 01.jpg
Vyvolávací cena: 446 667 Kč
Poznámka k ceně: Tržní odhad 1/2 podílu :670.000 Kč
ID nemovitosti:7729Scc
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:33 m2
Datum aktualizace:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Draženou nemovitostí je ideální spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 nemovité věci - jednotky, která se nachází v I. nadzemním podlaží výše uvedeného zděného, nepodsklepeného, netypového, bytového domu celkem se čtyřmi nadzemními podlažími. Objekt není vybaven žádným výtahem. Objekt je situován v zastavěné části města. Bytový dům je napojen na elektro, veřejný vodovodní řad, hloubkovou kanalizaci a plynové vedení. Objekt je přístupný z veřejné zpevněné komunikace. Parkování je možné na veřejné komunikaci před objektem. Dle místního šetření a dle dostupných údajů byl objekt pravděpodobně původně postaven před více jak 80-ti lety. V roce 1996 bylo provedeno částečné zateplení objektu kontaktním zateplovacím systémem, byla provedena částečná oprava fasádních omítek, byla provedena oprava schodů ve společných prostorách a byla provedena výměna střešní krytiny, klempířských konstrukcí a původních oken za nová. Bytová jednotka je dispozičně řešena jako 1+kk s kompletním sociálním zázemím. Sociální zázemí (koupelna, WC) je situováno ve zděném bytovém jádru. Vytápění jednotky je lokální elektrickými přímotopy. V roce 1998 byly provedeny nové vnitřní omítky, byly položeny nové podlahové krytiny a obklady, byly provedeny nové rozvody (elektro, vody, kanalizace), byla pořízena nová lokální topidla, byl pořízen nový zdroj teplé vody a bylo pořízeno nové vybavení kuchyně a sociálního zázemí. V posledních letech je dle sdělení účastnice místního šetření jednotka neobývaná. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
7729Scc
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
33m2
Užitná plocha
33m2
Místností
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Informace k dražbě

Druh dražby
nedobrovolná

Poloha na mapě

Foto - linka S-drazby.cz
linka S-drazby.cz
Zobrazit
kontakt
Centrum aukcí.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

Tento dotaz je zdarma. Zaslání dalších podkladů inzerent podmiňuje placenou registrací. Pozorně si přečtěte všechny podmínky před případnou registrací na stránkách www.s-drazby.cz.

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé