Luxusní reality od realitních kanceláří Olomouc - Hodolany

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
58 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Neumannova

Prostorný byt 3+1, 96 m2 s krbem po kompletní rekonstrukci (2025), ihned k bydlení9 890 000 Kč · OV · cena včetně kompletního vybaveníNabízím...

Vloženo 21. 4. 2026
Cena:
9 890 000 Kč
Starého

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+kk o užitné ploše 80 m² v cihlovém domě v klidné části Olomouce – Hodolany. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží...

Vloženo 29. 4. 2026
Cena:
7 800 000 Kč
Zeyerova

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+kk nacházející se v atraktivní lokalitě na ulici Zeyerova v obci Hodolany, Olomouc. Tento byt s neprůchozími pokoji...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
6 550 000 Kč
Jungmannova

Hledáte moderní bydlení v atraktivni lokalitě Olomouce? Nabízíme k přímému prodeji (bez provize RK) v žádané lokalitě Jungmannova prostorný a světlý byt...

Vloženo 8. 5. 2026
Cena:
6 390 000 Kč
tř. Kosmonautů

Prostorný byt 3+1 s lodžií, neprůchozími pokoji a skvělou dostupností centra – tř. Kosmonautů, Olomouc. Hledáte byt, který nabízí dostatek prostoru, praktickou...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
5 499 000 Kč
tř. Kosmonautů

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 v Olomouci na ulici Kosmonautů, ve vyhledávané lokalitě v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží. Tato...

Vloženo 6. 5. 2026
Cena:
5 390 000 Kč
Jungmannova

Nabízíme k prodeji prostorný a světlý byt o dispozici 2+1 o celkové výměře 55 m2, situovaný ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu v atraktivní...

Vloženo 8. 5. 2026
Cena:
5 300 000 Kč
Purkyňova

Nabízíme k prodeji byt 3 + 1 v osobním vlastnictví, nacházející se v cihlovém domě na ulici Purkyňova v obci Hodolany, městské části Olomouc. Tento byt...

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
5 290 000 Kč
Tovární

Exkluzivně vám nabízíme prodej cihlového bytu 2+1, 56m², Olomouc ulice Tovární. Byt je cca 10 let po rekonstrukci, nové radiátory cca 3 roky, dům...

Vloženo 4. 5. 2026
Cena:
5 290 000 Kč
tř. Kosmonautů

Nabízíme na prodeji byt 2+1 v Olomouci na ulici tř. Kosmonautů, který je ideální jak pro vlastní bydlení, tak i jako velmi zajímavá investiční příležitost....

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
4 980 000 Kč
Přichystalova

Nabízíme k prodeji příjemný byt o dispozici 2+kk, který se nachází v klidné části Olomouce na ulici Přichystalova. Díky svému charakteru je ideální volbou...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
4 950 000 Kč
tř. Kosmonautů

Hledáte nové prostory k podnikání v atraktivní a dobře dostupné lokalitě? Pak doporučuji projít si prostory, které máme aktuálně pro vás připravené. Mají...

Vloženo 11. 1. 2024
Cena:
337 Kč za m²/měsíc
Babíčkova

Pronájem skladových/výrobních prostor ve firemním areálu v bezprostřední blízkosti sjezdu z obchvatu Olomouce (Velkomoravská ul.). Prostory v úrovni venkovního...

Vloženo 26. 1. 2024
Cena:
1 200 Kč za m²/rok
tř. Kosmonautů

Hledáte nové prostory k podnikání v atraktivní a dobře dostupné lokalitě? Pak doporučuji projít si prostory několika propojených kanceláří s vlastním...

Vloženo 9. 1. 2024
Cena:
74 047 Kč za měsíc
tř. Kosmonautů

Pronájem části patra kancelářských prostor 300 m², Olomouc ulice Kosmonautů. Prostory se nachází v 5. patře, v budově jsou k dispozici 3 výtahy,...

Vloženo 15. 9. 2025
Cena:
49 440 Kč za měsíc
Lipenská

Pronájem rekonstruovaných kancelářských prostor ve střeženém firemním areálu v administrativní budově 4 km od Olomouce na výpadové silnici na Lipník nad...

Vloženo 26. 1. 2024
Cena:
110 Kč za m²/měsíc
Nezvalova

Nabízíme Vám ubytování v moderním projektu LAVZEN. Jedná se o ubytování ve dvoulůžkových klimatizovaných apartmánech 1+kk (užitná plocha 21 m²)....

Vloženo 15. 2. 2023
Cena:
18 928 Kč za měsíc
Smetanova

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1 o celkové užitné ploše 72,6 m² s lodžií (4,4 m²), situovaný ve druhém...

Vloženo 18. 3. 2026
Cena:
16 400 Kč za měsíc
Kosmonautů

Pronájem pěkného panelového bytu o dispozici 2+1 v Olomouci na tř. Kosmonautů. Jedná se o byt nacházející se v 5. poschodí panelového domu s výtahem....

Vloženo 29. 4. 2026
Cena:
16 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem bytu 2+kk, 55 m2 v cihlovém domě na Hodolanské ulici v Olomouci 1. NP volný cca od dubna, května 2026. Do bytu se vchází...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
15 500 Kč za měsíc