Reality Břeclav, strana 3

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
65 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Lidická

Nabízíme vám pronájem prostorného podkrovního bytu 2+1 o velikosti cca 100 m2 v Břeclavi - Stará Břeclav. Samostatná bytová jednotka se nachází...

Vloženo 25. 2. 2026
Cena:
20 000 Kč za měsíc
17. listopadu

Hledáte vhodný prostor pro vaše podnikání? Nabízíme k pronájmu komerční/skladový...

Vloženo 24. 2. 2026
Cena:
19 500 Kč za měsíc
17. listopadu

Nabízíme k pronájmu komerční/skladový prostor o ploše 275 m2. Prostor je vhodný pro restauraci,...

Vloženo 17. 2. 2026
Cena:
100 Kč za m²/měsíc
U Jánského dvora

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 78,6 m2 vč. sklepní kóje a dvou lodžií nacházející...

Vloženo 6. 2. 2026
Cena:
4 999 000 Kč
Haškova

Ve výhradním zastoupení majitele, Vám zprostředkujeme pronájem pozemku v ulici Haškova v Břeclavi. Celková plocha pozemku má plochu 290 m² a je...

Vloženo 27. 1. 2026
Cena:
5 000 Kč za měsíc
17. listopadu

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o ploše 254 m2. Prostor je vhodný pro restauraci, skladování,...

Vloženo 21. 1. 2026
Cena:
29 000 Kč za měsíc
Slovácká

Reprezentativní kanceláře na prodej – prostor, kde to bude vašemu týmu šlapat Hledáte místo, kde se bude dobře pracovat, tvořit i scházet s klienty?...

Vloženo 16. 1. 2026
Cena:
9 749 000 Kč
Slovácká

Unikátní prostor 137 m² – Styl, klid a skvělá dostupnost v jednom balení Hledáte prostor, který vám dá naprostou svobodu? Kde neřešíte kompromisy...

Vloženo 16. 1. 2026
Cena:
7 449 000 Kč
Slovácká

Stylové kanceláře nebo budoucí byt? Máme prostor, který si vás získá! Hledáte místo pro vaši firmu, ateliér nebo chcete investici s potenciálem budoucí...

Vloženo 16. 1. 2026
Cena:
7 449 000 Kč
17. listopadu

INVESTIČNÍ OBCHODNÍ NEMOVITOST! Nabízíme Vám k prodeji jedinečné obchodní prostory o velikosti 399 m² v srdci Břeclavi, ideální volbu pro investory...

Vloženo 6. 1. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Mládežnická

Nabízíme pronájem komerčních prostor o velikosti od 500 m² do 3 000 m² /celková plocha budovy - BEZ PROVIZE. Tyto prostory jsou ideální pro...

Vloženo 10. 12. 2025
Cena:
Cena na dotaz
Mládežnická

Nabízíme pronájem komerčních prostor o velikosti 793 m² - BEZ PROVIZE. Tyto prostory jsou ideální pro logistiku, lehkou výrobu nebo skladování....

Vloženo 10. 12. 2025
Cena:
Cena na dotaz

Bydlet nově. Investovat chytře. Žít pohodlně. Příběh školky ve Staré Břeclavi pokračuje. Když jste sem jako děti chodili, svět byl plný možností a budoucnost...

Vloženo 5. 12. 2025
Cena:
8 996 130 Kč
17. listopadu

Úvodní foto - virtuální renovace místností. INVESTICE! Nabízíme Vám jedinečnou příležitost investice do vzácného neorenesančního domu, který se majestátně...