Sousedé
(1/18)
2 300 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize a služeb realitní a právnické kanceláře
ID nemovitosti:334675
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:130 m2
Datum aktualizace:15. září 2022
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie90 kWh/m2

Popis nemovitosti

Netradiční a jedinečná nabídka prostoru o celkové výměře 130m2 v suterénu bytového domu na ulici 17.listopadu v Havířově-Městě naproti bývalé podniku Savela. Multifunkční využití od možnosti vybudování atypického bytu či prostor pro vlastní podnikání. V minulosti sloužila nemovitost jako prodejna a výrobna řeznictví. Z toho času je zde také vybudována chladírna, sklady, kancelář. Sociální zařízení a kuchyňka po nedávné rekonstrukci. Přístup ze samostatného bočního vchodu do bývalé prodejny (v současnosti bytová část) nebo vstupem z nákladní rampy o výměře 42m2, která se nachází ve dvoře. Součástí rampy i zastřešená plechová pergola - sklad. Více informací u makléře nabídky.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Druh bytu
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
334675
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
130m2
Užitná plocha
130m2
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Mgr. Tomáš Havlas
Mgr. Tomáš Havlas
Zobrazit
kontakt
RE/MAX NEJ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé