Sousedé
65 000 000 Kč
ID nemovitosti:355816
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:250 m2
Plocha pozemku:220 m2
Datum aktualizace:7. března 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám výjimečný byt s krásným výhledem na Špindlerův Mlýn. "Luční dům", kde se byt nachází má 5NP, v suterénu je oddělené parkování pro celý dům, vstup s recepcí, schránky, výtah a schodiště do domu. Vstupními dveřmi bytu vejdete do chodby s vestavěným skříněmi a do prostoru, který rozděluje přední část bytu. V levé části se vchází do obývacího pokoje, který je propojen s kuchyní, jídelnou a klidovým koutem. Obývací místnost je velmi prostorná, celkový dojem umocňují okna s výhledem, v této části je také vstup na střešní terasu. Kuchyň je zcela vybavená spotřebiči a navazuje na jídelnu. Dále se dostanete do pokoje č.1 , koupelny a technické místnosti. Na chodbě se nachází společné WC. Pokračujeme dál do do pokoje č.2.a č.3 - oba jsou plně zařízeny a připraveny k obývání. Každý pokoj má svoji koupelnu a WC. Pokoj č.4 se nachází na konci chodby a je taktéž vybaven nábytkem, šatnou, koupelnou a WC. Byt je dispozičně ideálně uspořádán pro společné rodinné zážitky při zachování možnosti mít svůj kout a soukromí. Tři krytá parkovací stání a dvě komory, které k tomuto apartmánu náleží, jsou ve zvýšeném suterénu, jsou přístupné z chodby domu. Chodbou se dostanete k výtahu. Byt má veškeré zázemí a díky němu je určen i pro větší rodinu či malou firmu jako celoroční zázemí na horách. Pro více informací a fotografií mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
355816
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
220m2
Užitná plocha
250m2
Plocha terasy
15m2
Patro
4
Počet garáží
3
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Radek Farkaš
Radek Farkaš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Gold

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé