Sousedé
(1/25)
29 750 000 Kč
ID nemovitosti:02873
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:157 m2
Datum aktualizace:28. září 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Tam, kde se procházela kněžna Libuše, kde se plavili Podskalští voraři, kde kubističtí architekti vytvořili svá nejlepší díla a kde dodnes dýchá inspirace z každého koutu. Přesně na takovém místě pro Vás máme úžasný mezonetový byt 5+KK s terasou, o celkové výměře 156,8m2 (byt 147,2m2 + terasa 9,6m2).
Sedmipatrový dům v lehce kubistickém stylu v Ladově ulici prošel kompletní rekonstrukcí a můžeme tedy do Vašeho nového bytu vyjet výtahem.
Po vstupu do bytu se v prvním podlaží na levé straně nachází praktická komora, kde je umístěn plynový kotel. Dále dva příjemné pokoje orientované na jižní stranu, do Ladovy ulice. V zadní části chodby, naproti většímu pokoji, se nachází první koupelna s toaletou a sprchovým koutem.
Pokud se po vstupu do bytu chodbou vydáme naopak doprava, otevře se nám velice světlý, prostorný a příjemný obývací pokoj plný oken s kuchyňským koutem. Tato část bytu je orientována na severní stranu, do vnitrobloku.
Z obývacího pokoje vedou schody do mezonetu. Zde je otevřený pokoj se vstupem na terasu a výhledem na pražský hrad a celé vltavské údolí. Naopak na jižní stranu je orientován další příjemný pokoj a druhá koupelna s toaletou, sprchovým koutem a oknem. Z pokojů na jih se nabízí pohled na Vyšehrad, jak ho může poznat jen málo Pražanů.
Celý byt je světlý, vřelý a krásně dýchá, je zařízen do neutrální, čisté a pozitivní bílé barvy. Nechybí zde mnoho úložných prostor a nestárnoucí, dřevěné podlahy. Nábytek je řešený na míru taktéž s množstvím úložných prostor. Teplo a teplou vodu zde zajišťuje výše zmíněný plynový kotel. V bytě je bezpečnostní systém s kamerovým čidlem. K bytu ještě náleží velice dobře zabezpečený a prostorný zděný sklep se speciální klimatizací/odsáváním.
Byt je půdní nástavba z roku 1998 a prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí. Ve spodní části bytu jsou repasovaná dřevěná okna, v horní části jsou nová (2018) dřevěná střešní okna s plastovým bílým potahem - tzv. bezúdržbová. Vstupní bezpečnostní dveře mají kovovou vložku a bezpečnostní zámek na magnetické klíče. Podlahy jsou řešeny kvalitní masivní dřevěnou podlahou v kombinaci s dlažbou. V rámci maximálního komfortu je byt vybaven kvalitní klimatizací.
Při výběru bydlení je vždy důležité dívat se i za hranice vstupních dveří a v téhle lokalitě doporučujeme udělat to opravdu pozorně. Pár kroků jakýmkoli směrem a najdete, co potřebujete. Výběrovou kávu, nejlepší zmrzlinu, báječné víno, nepálskou, korejskou i veganskou kuchyni. Nebo naopak skvělé polévky za pár korun a českou klasiku. Kousek od domu je i školka, mezinárodní školka a základní škola. Jste pár kroků od metra i tramvajové zastávky a na začátku toho nejhezčího úseku cyklostezky podél Vltavy. Farmářské trhy se dějí takřka pod Vašimi okny. Jste součástí všeho krásného, co se v Praze dělo v minulosti a všeho, čím žije v současnosti.
Garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti + bezpečný převod kupní ceny - výběr schovatele dle preference klienta.

Základní údaje

Dopravní spojení
Metro
Parkování
Parkování na ulici
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Druh bytu
MezonetAteliér
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
02873
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
157m2
Užitná plocha
157m2
Patro
6. patro
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Myšák reality
Myšák reality
Zobrazit
kontakt
Myšák Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé