Sousedé
(1/17)
31 090 000 Kč
ID nemovitosti:206188
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:180 m2
Datum aktualizace:13. července 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji naprosto výjimečný mezonetový byt 5+kk v atraktivním rezidenčním projektu Central park Žižkov. Prostorný byt nabízí na dvou podlažích 180 m2 podlahové plochy, ke které můžete ještě připočítat 68m2 teras, sklep a 2 parkovací místa.

Prosluněný byt se nachází na 2. a 3. podlaží. Vchodem z 3. podlaží vstoupíte do prostorné vstupní haly, ze které vejdete přímo nádherného obývacího pokoje propojeného s kuchyní, jídelnou a velkou zastřešenou terasou, která slouží v letních měsících pro setkávání a odpočinek celé rodiny. Obývací pokoj nabízí krásné výhledy do vnitřního parku. Z haly se dostanete i do dalších pokojů na patře - dvou ložnic s koupelnou, WC pro hosty a technické místnosti. Ve 2 podlaží jsou soukromé ložnice s vlastními koupelnami a přístupy na terasu.

Byt je součástí moderního rezidenčního projektu s nadstandardními službami, zahrnujícími ostrahu a recepci s nepřetržitým provozem. Jedná se o uzavřený komplex s přístupem na čip. Součástí rezidence je privátní 1,5 hektarový park. Ten je přístupný pouze pro obyvatele komplexu. Vzrostlé stromy a spousta zeleně nabízí relaxaci přímo uprostřed města, dětská hřiště umožní rodičům nechat děti samy, aniž by je museli neustále hlídat.

Central Park na Žižkově je bezpochyby výbornou adresou. Ideálně propojuje moderní městské bydlení s bydlením v přírodě. Sousedí těsně s Parukářkou, jedním z největších pražských parků. Jsou tu malé hospůdky, tři dětská hřiště, agility park pro výcvik psů či veřejná místa pro grilování.

Ačkoliv je lokalita plná zeleně, nachází se v těsné blízkosti centra a nabízí veškerou infrastrukturu. V blízkém okolí najdete vše potřebné pro moderní městský život - školy, školky, poštu, lékařské ordinace, obchody i obchůdky všeho druhu, sportovní zařízení. Dopravní obslužnost zajišťují tramvaje, kterými se za deset minut dostanete do samotného centra Prahy.

Více info na BytCentralPark.cz

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 6 218 000,- Kč a měsíční splátkou 137 961,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
206188
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
6m2
Užitná plocha
180m2
Plocha terasy
68m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Dmytro Soshkin
Dmytro Soshkin
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé