Sousedé
(1/21)
9 996 001 Kč
Poznámka k ceně: standardní vybavení
ID nemovitosti:120
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:133 m2
Datum aktualizace:3. března 2024
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie50 kWh/m2

Popis nemovitosti

Na západním okraji nové zástavby ve Staré Huti s výhledem na Dobříš, roste nový patrový dům, se třemi, stavebně oddělenými mezonetovými jednotkami. Dispozice u střední 5+KK, krajové potom 5+1, výměru podlahové plochy cca 133 m2 (definitní plocha bude zaměřena po dokončení vnitřních omítek) a navíc terasu v přízemí, dvě lodžie v patře, úložný prostor na půdě, dvě parkovací stání a podíl na zahradě, předpokládáme cca 300 m2. Energetická náročnost je prozatím stanovena na B. Nabízíme vám tak možnost se připojit k celé řadě spokojených obyvatel této nové části obce, jen několik kroků od lesů, rybníků a v příjemném prostředí k životu přitom s dobrou dostupností Prahy.
V přízemí domu najdete prostorný obývací pokoj, s výstupem na zmíněnou terasu, kuchyni s jídelnou, kde je řešeno i schodiště do patra, malý pokoj, WC, chodbu a technickou místnost. V té bude umístěno ovládání tepelného čerpadla a zásobníky na vodu. V obývacím pokoji je k dispozici komín pro možnou instalaci krbu nebo krbových kamen. V patře potom hlavní ložnici, dva zrcadlově situované pokoje s výstupem na lodžii, prostornou koupelnu a šatnu. Dalším benefitem je i úložný prostor pod sedlovou střechou po celé ploše jednotky. Pohledy na vnitřní vybavení jsou vizualizací možného řešení interiéru. Výhled na západní stranu směrem k Dobříši již nebude stíněn další případnou výstavbou. Ve Staré Huti najdete základní občanskou vybavenost (obchod, restaurace, školu, školku, dětská hřiště) a ostatní kompletně v kilometr vzdálené Dobříši. Pro cestu do Prahy můžete volit dálnici D4 (exit 29), vlak nebo autobusové spojení. Do Příbrami máte jen několik minut autem.
aktuálně jsou dokončeny vnitřní omítky, osazena okna a dveře. Již dnes máte možnost si rezervovat některou ze tří jednotek, následně bude podepsána SoSBK se strukturou úhrad a po kolaudaci objektu již budou připraveny kupní smlouvy a převod a předání finalizovány. Případná volba nadstandardních prvků (podlahy, dlažby, sanita a další detaily) bude řešena se zájemcem samostatným doplatkem.
Krajové jednotky budou nabízeny za 10.918.000 Kč

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
120
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
133m2
Užitná plocha
130m2
Plocha terasy
20m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Vladimír Pulchart
Vladimír Pulchart
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé