Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/17)
2 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:598580
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:34 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:17. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ateliér 34 m2, na 7 podlaží s výtahem. Na velmi žádané adrese v Holešovicích, ul. Farského. Ateliér prošel celkovou rekonstrukcí v nadstandardní kvalitě. Vytápění infra panely, podlahové topení v koupelně, dřevěné podlahy, kuchyňská linka včetně myčky, ledničky, trouby, sklokeramické desky, granitového dřezu. Vlastnictví je družstevní, proto zde odpadá platba daně z nabytí nemovitosti. Nachází se v blízkosti metra a tramvajových zastávek. Doporučujeme pro náročné klienty k bydlení nebo jako investiční příležitost.
.........................................................................................
We offer for sale a studio of 34 m2, on 7 floors with lift. At the very desirable address in Holešovice, street Farského. The studio has undergone a total reconstruction of above-standard quality. Infrared heating, underfloor heating in the bathroom, wooden floors, kitchen including dishwasher, refrigerator, oven, ceramic glass, granite sink. Ownership is cooperative,

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMetroMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Vytápění podrobnosti
Podlahové vytápění
ID nemovitosti
598580
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
34m2
Obytná plocha
34m2
Užitná plocha
34m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.