Sousedé
(1/16)
...
15 490 000 Kč
ID nemovitosti:639758
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:142 m2
Datum aktualizace:4. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Michelle reality Vám zprostředkuje skvělou příležitost koupě velice prostorného prvorepublikového bytu velikosti 142 m2 o dispozici 5+1 s balkonem a společnou zahrádkou na Královských Vinohradech v osobních vlastnictví. Byt je v originálním stavu ve velmi dobré kondici před rekonstrukcí a nachází se ve 3. patře bez výtahu. Byt je velmi zajímavě řešen a nabízí se zde mnoho možností úprav. Velkou výhodou je, že byt nic neskrývá a je připraven uspokojit nového majitele, který si byt zrekonstruuje podle svých představ. Tento byt je vhodný jak pro krásné bydlení s rodinou, tak ho lze využít i jako luxusní sídlo vaší firmy na renomované adrese.
Další nespornou výhodou je místo. Samotná ulice Rejskova, kde se byt nachází je klidná jednosměrná ulice, v blízkosti se nachází sportovní hala Folimanka, nebo nádherný park, který ocení nejen sportovci, ale i maminky s dětmi. Dále Vás ohromí výhled z bytu směrem na Nuselský most. Tento pohled je prostě ohromující. A pokud jste příznivci klidu, můžete využít buď posezení na balkoně do vnitrobloku, nebo romantické posezení na nádherné zahrádce ve vnitrobloku patřící k domu (doporučuji shlédnout fotky).
V domě právě probíhá kompletní oprava společných prostor včetně elektroinstalace. Střecha je již po rekonstrukci. Dále jsou již revitalizovány sklepní prostory, kde každá bytová jednotka má svůj vlastní prostor. Dům vlastní nebytový prostor a každý majitel bytové jednotky dostává měsíčně podíl z nájmu. Toto všechno jsou atributy, kdy koupi tohoto bytu můžeme vřele doporučit jako velmi vhodnou investici. Je důležité ovšem počítat i s následnou investicí. Velmi ráda Vám vše osobně představím při prohlídce. Ev. číslo: 639144. Bližší informace Vám sdělí Helena Petruková, 777 214 065, petrukova@dumrealit.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
639758
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
142m2
Obytná plocha
142m2
Užitná plocha
142m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Helena Petruková
Helena Petruková
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

© 2023 Sousedé