Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
Bez popisku
400 400 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize a všech poplatků
ID nemovitosti:N76918
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:8 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:23. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej, Atypický byt 1+0, 8m2, Špičák - Nabízím k prodeji ve velmi atraktivní lokalitě na Špičáku, několik desítek metrů od dojezdu sjezdovky č. 1 nově vybudovaný velmi atypický ateliér, spíše sklad, komoru, 1+0, pouze s umyvadlem. Tento ateliér doporučuji jako komoru, úložný prostor k dalšímu z nabízených bytů. K bytu patří vlastní parkovací stání za 100 000, které není započteno v ceně.
Jednoduché a výhodné financování zajistí naše finanční poradkyně Mgr. Markéta Pelcová,kontaktujte naší realitní kancelář.

Základní údaje

ID nemovitosti
N76918
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
8m2
Užitná plocha
8m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Barbora Provinská
Mgr. Barbora Provinská
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost České spořitelny / RKI, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde