Sousedé
(1/25)
8 450 000 Kč
ID nemovitosti:468-3441
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:300 m2
Podlahová plocha:527 m2
Datum vložení:13. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytový dům o 4 bytových jednotkách (+ 2x půda k vestavbě možno vybudovat další bytové jednotky) v centru města Janovice nad Úhlavou. Bytový dům se skládá ze dvou zrekonstruovaných bytů 2+1 (každý 48m2), jednoho bytu 3+1 v původním stavu (75 m2) a dalšího bytu v rekonstrukci (66 m2, možno vybudovat 3+1). Další možné rozšíření obytných ploch skýtají 2 samostatně přístupné půdní prostory (menší 72 m2, větší 96m2). V suterénu domu jsou vybudovány sklepní kóje (pro jednotlivé obyvatele bytových jednotek). Bytový dům je po rekonstrukci (nové veškeré rozvody topení, voda, odpady, el., omítky, podlahy, fasáda aj. Bytový dům je napojen el. energii, voda je zavedena z obecního vodovodu (dům má i studnu), odpady svedeny do obecní kanalizace a vytápění zajištuje ústřední plynové topení (pro celý objekt). Městečko Janovice nad Úhlavou je velmi pěkné místo s dobrou občanskou vybaveností a velkým množstvím pracovních příležitostí. Nedaleko se nachází město Klatovy 6km (5min. jízdy autem) a také Nýrsko 6km. Výhodná je také i vzdálenost na hranice se SRN 16km. Tento dům se prodává za velmi výhodnou cenu : jen cena jednoho bytu 2+1 v Janovicích se pohybuje okolo 2,5 mil. Kč (i více), cena nezrekonstruovaných bytů 3+1 je okolo také okolo 2,5 mil. Kč (i více) to znamená, že jen hodnota bytů je tedy v současné době 10mil. (bez započítání hodnoty pozemku a také především půdy, jejíž cena se může pohybovat okolo 1 - 1,5 mil.,-Kč). Návratnost investice dle strategie : 1) Strategie prodeje (jednorázový vysoký výnos) : ideální pro investora, který disponuje finančními prostředky na dobudování bytů v půdních prostorách a následně uskuteční prodej po jednotlivých bytových jednotkách. 2) Strategie pronájmu (dlouhodobý stálý výnos) : pronájem současných 3 bytových jednotek a z výnosů z nájmu dobudovat byt v rekonstrukci popř. byty v podkroví, které by dále zvýšily výnosovost objektu při dalším pronajímání. Další možností jak zatraktivnit bydlení, je možné rozdělení pozemku na zahrádky k bytům, či vybudování parkovacích stání (možný následný odprodej prodávaným bytům). O bydlení v tomto typu bytů bude vždy větší zájem, že bydlení v panelových domech (zahrada, parkování, klid). Výhodná cena (cena jednoto většího bytu v Praze)!

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
468-3441
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
527m2
Obytná plocha
300m2
Užitná plocha
300m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - SAND RK s.r.o.
SAND RK s.r.o.
Zobrazit
kontakt
SAND RK s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé