Sousedé
(1/4)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:18485
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:255 m2
Podlahová plocha:115 m2
Datum aktualizace:3. února 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme byt 5+kk ve výstavbě s balkonem, terasou, zelenou plochou a dvěma garážovými stáními v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Byt se nachází v 1.NP bytového domu a jeho podlahová plocha je 114,8 m2 + příslušenství.

Vstup je do předsíně, ze které je přístupný obytný prostor s kuchyňským koutem 31 m2, pokoje 14, 13 a 12 m2, koupelna s vanou, umyvadlem a místem na pračku, samostatné WC a šatna. Jeden pokoj je přístupný z obytného prostoru. Na terasu o ploše 42 m2 je vstup z obytného prostoru a dvou pokojů, na ni navazuje zelená střecha 90 m2, balkon je přístupný z dalších dvou pokojů. K bytu náleží sklep umístěný v suterénu domu. Součástí prodeje jsou dvě garážová stání v zakladačích suterénu domu. Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Termín dokončení bytového domu je stanoven na květen 2024. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, byt lze použít jako zástavu úvěru. Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod. Více informací najdete na našich stránkách v sekci Developerské projekty.

Základní údaje

ID nemovitosti
18485
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
255m2
Užitná plocha
255m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jarmila Pitlová
Jarmila Pitlová
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé