Sousedé
(1/25)
6 400 000 Kč
ID nemovitosti:148
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:138 m2
Podlahová plocha:138 m2
Datum aktualizace:19. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Výjimečná nabídka. Dva byty v jednom domě. V zastoupení klientů si Vám dovolujeme nabídnout dvě bytové jednotky v osobním vlastnictví ve vile z období první republiky ve velmi vyhledávané lokalitě v Anglické ulici v Karlových Varech - Drahovicích. Dobou výstavby jsou dány základní parametry celého domu - prostorné místnosti, vysoké stropy, dostatek přirozeného světla ve všech místnostech. První byt o dispozici 4+1 má celkovou podlahovou plochu cca 90 m2 a zabírá celé třetí podlaží (druhé patro) domu. Byt prošel zhruba před 20 lety přestavbou a kompletní rekonstrukcí (podlahy, štuky, všechny rozvody, změna dispozice, nová koupelna a kuchyně) a nevyžaduje žádné další okamžité investice. Okna jsou plastová (dvojskla), na podlahách je dlažba a plovoucí podlahy. Vstupními dveřmi se vchází do prostorné předsíně. Vlevo je umístěna samostatná toaleta. Vpravo se chodba láme k samostatným vstupům do dvou pokojů. A přímo proti vchodu jsou dveře do prostorného obývacího pokoje, rozšířeného ještě krásným arkýřem. Z obývacího pokoje se vpravo vchází do ložnice a vlevo do kuchyně s moderní kuchyňskou linkou, vybavenou vším potřebným. Za kuchyní je koupelna s vanou a další toaletou. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel, umístěný v komoře se zvláštním vstupem z domovní chodby. Druhý byt o dispozici 2+1 má celkovou podlahovou plochu cca 48 m2 a je umístěn v prvním podlaží domu. Stejně jako první bytová jednotka i tento byt prošel před 20 lety kompletní rekonstrukcí. Dlouhá léta však nebyl užíván a v důsledku toho se objevily problémy s vlhkostí, které bude třeba řešit. První podlaží je totiž částečně pod úrovní terénu. Okna jsou plastová, na podlahách je dlažba, plovoucí podlaha a koberec. Vstupními dveřmi se vstupuje do malé předsíně. Následuje kuchyně se starší kuchyňskou linkou a elektrickým sporákem. Z kuchyně se vchází do dalších místností. Vlevo je obývací pokoj, vpravo ložnice a koupelna s vanou a toaletou. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem, který je umístěn v komoře se zvláštním vstupem z domovní chodby. Tuto bytovou jednotku je například možné pronajímat a z výnosů krýt náklady druhého bytu, ale stejně tak je možné byt využít jako nebytový prostor (např. ordinaci). Evidenční list na obě bytové jednotky dohromady - 4.241 Kč, z toho fond oprav 2.900 Kč (k tomu je třeba připočítat elektřinu a plyn). Činžovní vila prošla celkovou rekonstrukcí v roce 1996 a nemá žádný zásadní stavební problém. K domu patří hezká zahrada s udržovaným trávníkem, okrasnými keři a stromy. Na pozemku stojí také dvě dřevěné kůlny, které užívají výhradně majitelé bytů, jež nabízíme. Parkování je možné bez problému před domem. Veškerá infrastruktura potřebná pro běžný život je dosažitelná během několika minut, stejně tak lázeňská zóna města. Zavolejte, rádi Vám poskytneme další informace, případně vás oběma byty provedeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
148
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
138m2
Užitná plocha
138m2
Místností
10
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - MUDr. Michal Martinek
MUDr. Michal Martinek
Zobrazit
kontakt
VOYTA reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé