Sousedé
(1/14)
5 950 000 Kč
ID nemovitosti:208373
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:84 m2
Datum aktualizace:4. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej dvougeneračního bytu 5+1 v Pardubicích, s užitnou plochou 84 m2, kde 4 pokoje jsou neprůchozí, pátý, který sousedí s kuchyní, je průchozí. Tři pokoje bytu jsou situovány na jih. Klidná lokalita s výbornou dostupností a občanskou vybaveností. Přibližně 3 minuty chůze od domu je obchod s potravinami COOP. Obchodní centra, jako je Kaufland, Lidl, Albert, nemocnice, lékárna, jsou vzdáleny do 7 km. Zastávka MHD je vzdálena 50 m, železniční zastávka 15 minut chůze. Byt lze využít k okamžitému bydlení nebo po malých úpravách případně pronajmout. Pro představu uvádíme několik vizualizací. Bydlení je vhodné například pro vícečlenou rodinu.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
208373
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
84m2
Plocha lodžie
3m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Josef Pecarík
Josef Pecarík
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé