Sousedé
(1/11)
2 099 000 Kč
ID nemovitosti:184751
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:37 m2
Datum aktualizace:14. ledna 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! V exkluzivním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout byt 1+1 o výměře 37 m2 v Plzni v ulici Elišky Krásnohorské. Byt se nachází v 2. nadzemním podlaží panelového domu. Je v původním stavu, ale zachovalém stavu, což dává prostor k rekonstrukci podle svých představ. Lokalita je výborná. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Doporučuji prohlídku!

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 419 800,- Kč a měsíční splátkou 6 198,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
184751
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
37m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Zuzana Benedyktová (RM)
Zuzana Benedyktová (RM)
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé