Sousedé
29 000 000 Kč
ID nemovitosti:374406
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:337 m2
Plocha pozemku:537 m2
Datum aktualizace:3. února 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní luxusní dvoupodlažní nemovitost na Svahové ulici. Jedná se o prostorný byt o velikosti 7 + 1, který okouzlí každého náročného klienta. Tento majestátní objekt se nachází v novostavbě, která byla postavena v roce 2014.
S obytnou plochou 337 m² + terasa 199,7 m2 což poskytuje dostatek místa pro každého člena rodiny, která poskytuje ideální prostor pro hraní a rodinné aktivity na čerstvém vzduchu. Můžete si zde vytvořit vlastní zelený ráj, kde si děti mohou hrát a vy si odpočinout v teple vířivce kterou můžete umístit zde. Tento byt nabízí dostatek prostoru pro luxusní bydlení na nejvyšší úrovni. Jeho úžasná dispozice a elegantní interiér zanechávají nezapomenutelný dojem. Každý detail bytu byl pečlivě navržen s ohledem na exkluzivitu a luxus, který očekáváte od nemovitosti této třídy.
Tento byt vyniká svou výjimečnou polohou a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Díky svému umístění v Karlových Varech, v jednom z nejprestižnějších míst v České republice, si můžete užívat klidu a jedinečné atmosféry, kterou nabízí tato lázeňská destinace. V blízkosti se nachází také veškerá občanská vybavenost, jako jsou restaurace, obchody a kulturní centra, pro milovníky přírody je v blízkosti lázeňský les s mnoho kilometrovým počtem upravených stezek a cestiček pro pěší a cyklisti jsou doslova na dosah vašeho bytu.
Tato mimořádná nemovitost disponuje moderními prvky a nejnovějším technickým zázemím, které zaručuje pohodlný a bezstarostný život. Stačí jen umístit vlastní nábytek, což vám umožní navrhnout interiér podle vašich představ a vkusu. Bez ohledu na to, zda preferujete minimalistický styl nebo luxusní extravaganci, tento byt vám poskytne prostor pro realizaci vašich snů.
Pro vaše pohodlí je v bytě instalován kuchyňský výtah, takže si můžete jídlo poslat z prvního patra do jídelny. Díky tomu si můžete užívat naprostého soukromí a klidu ve vašem obytném prostoru.
K bytu náleží také 2 prostorné garáže, které vám ušetří čas, protože se nacházejí přímo v přízemí budovy.
Tato exkluzivní nemovitost je skutečným klenotem mezi byty v Karlových Varech. Je to jedinečná příležitost vlastnit nemovitost, která kombinuje luxusní životní styl s prvotřídním umístěním. Přijďte si prohlédnout tuto skvostnou nemovitost a prožijte jedinečný zážitek, který vás bude vybízet k příjemnému a komfortnímu bydlení.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
374406
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
537m2
Užitná plocha
337m2
Plocha terasy
200m2
Patro
5
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé