Sousedé
(1/13)
1DSC_7150-HDR_web
24 950 000 Kč
ID nemovitosti:229639
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:192 m2
Datum aktualizace:5. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prostorný a světlý mezonet v osobním vlastnictví je umístěn v 5. a 6. nadzemním podlaží secesního činžovního domu na žádané adrese Nového Města s veškerou občanskou vybaveností na prahu dveří. Bytová jednotka se nachází ve stavu před rekonstrukcí, což otevírá prostor k úpravám dle vlastních představ a potřeb. Poslední rekonstrukce proběhla v roce 2008, a proto není nutná rozsáhlá rekonstrukce. Výhodou je, že dřevěná okna a parkety jsou ve velmi dobrém stavu. Velkorysou dispozici 5+1 tvoří prostorný obývací pokoj, kuchyň, tři ložnice, dvě koupelny a technická místnost v první úrovni bytu. Pokoj se skladovým prostorem a terasou se nachází ve druhé úrovni, která je přístupná schodištěm z obývacího pokoje. Terasa poskytuje soukromí a je orientovaná na západ. Byt má vlastní plynový kotel. Výtah vede přímo do patra. Činžovní dům je spravován dobře fungujícím SVJ. Společné prostory jsou v udržovaném stavu a je plánovaná jejich revitalizace v tomto roce.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Druh bytu
Mezonet
ID nemovitosti
229639
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
5m2
Užitná plocha
192m2
Plocha terasy
28m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Aleš Maček
Aleš Maček
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé