Sousedé
(1/11)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:162
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:150 m2
Podlahová plocha:120 m2
Datum aktualizace:26. října 2022
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz Vám ve výhradním zastoupení vlastníků nabízí prodej atraktivního půdního prostoru podlahové výměře 165 m2 v Líních části Sulkov, okres Plzeň-sever.
Nabízená nemovitost je situována nad obytným 2.NP ve zděném rodinném domě postaveném v roce 1941 pravidelně udržovaného.
Na nemovitosti je již položena nová střešní krytina a jsou opravené komíny.. Napojení na veškeré IS technicky možné včetně stávajícího topného systému.
Možné vybudování 2-3 nových bytových jednotek nebo jednoho velikého ateliérového bytu.
Součástí prodeje i kupní ceny je sklep a zatravněný dvorek ( parkovací místo) u domu včetně krytého posezení.
Kupní smlouvu možno uzavřít , půdní prostor je již jako jednotka zapsán do katastru do nemovitostí, výstavba bytové jednotky bude možná po dohodě ,Budeme rádi pokud si rezervujete termín prohlídky a využijete možnost této zajímavé investiční nabídky.


Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
162
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
412m2
Obytná plocha
150m2
Užitná plocha
150m2
Patro
2
Energetická náročnost
E (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Roman Hnojský
Roman Hnojský
Zobrazit
kontakt
AG bydleni.cz, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé