Sousedé
(1/15)
7 400 000 Kč
ID nemovitosti:2153357178
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:193 m2
Datum vložení:17. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Společnost Ažur tímto ráda nabízí ke koupi dva byty v osobním vlastnictví, které se nachází ve stejné budově, stejném podlaží (přízemí), ul. U Hadích lázní, Teplice. Byty 3+1 o celkové ploše 107 m2 a 3+1 o ploše 86 m2 se dají koupit zvlášť, nebo dohromady se slevou.

První byt: Vstupní chodba, 3 pokoje, kuchyň, koupelna, 2x WC.

Druhý byt: Vstupní chodba, 3 pokoje, kuchyň, koupelna s WC, WC zvlášť, komora.

Byty jsou ve velmi dobrém stavu, stejně jako vila, ve které se nachází.

Nejlepší lokalita lázeňského města Teplice, Šanov, lokalita s perfektní občanskou vybaveností (škola, školka, obchody, kavárny, restaurace + parkoviště i zastávka přímo před domem). Vytápění a ohřev vody pomoci plynových kotlů.

Rádi Vám pomůžeme s financováním, stěhováním, správou, rekonstrukci, či jakoukoliv jinou službou spojenou s koupi těchto bytů.

Bezbariérový přístup! Byty se hodí perfektně jak pro vlastní bydlení, tak pro velmi výnosný pronájem, se kterým Vám také rádi pomůžeme.

Cena oba byty dohromady: 7.400.000,- Kč, včetně provize a kompletního právního servisu.

Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G.

Základní údaje

Typ konstrukce
Kamenná
ID nemovitosti
2153357178
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
193m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - David Gerts
David Gerts
Zobrazit
kontakt
Ažur VG s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé