Sousedé
(1/23)
3 690 000 Kč
ID nemovitosti:20062
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Podlahová plocha:74 m2
Datum vložení:19. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dobře udržovaný byt o dispozici 5KK v Polné.
Jste početnější rodina a děti by se Vám v jednom pokojíčku popraly? Nebo dospívají a syn i dcera chtějí každý kousek soukromí? Pracujete z domu a nelíbí se Vám rozpracované dokumenty v obýváku? V bytě který Vám nyní nabízím podobné úskalí nemusíte řešit. Pokojů je tu dostatek a to s vyváženým prostorem pro každý z pokojů.
V jídelně se nají vícečetná rodina a díky dobře provedené rekonstrukci bytového jádra máte na kuchyňské lince stále dostatek místa pro přípravu společných jídel. To i přes udržení prostornosti koupelny natolik, že se do ní vešla i vana. Návštěvu můžete uvítat v obývacím pokoji. U ložnice oceníte prostorný balkón, a protože je ještě balkón nad tím Vaším, tak na Vás ani na usušené prádlo pršet nebude a ještě oceníte výhled na centrum města. Stále Vám jsou ještě k dispozici dva pokoje pro děti, případně jako pracovna. Přes všechny tyto místnosti je v bytě ještě malá zádveřní komora, kterou využijete jako menší špajz, skládek, místo na nářadí, nebo něco podobného.
Okolí domu kde se byt nachází, proběhla revitalizace sídliště, která jak sami uvidíte se povedla a je v okolí dostatek zeleně. Na dětské hřiště, do školky i DDM jste do pěti minut pěšky. Do centra, obchodu i hospody dojdete do deseti minut.
K tomu všemu je samozřejmostí kolárna a sklepní kóje.
Nenechte si nabídku protéct mezi prsty a domluvte si se mnou prohlídku.
Váš makléř Lukáš Kubala.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
20062
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
74m2
Obytná plocha
74m2
Užitná plocha
74m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Lukáš Kubala
Bc. Lukáš Kubala
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé