Sousedé
3 190 000 Kč
ID nemovitosti:19619
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:112 m2
Podlahová plocha:112 m2
Datum aktualizace:22. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v krásném podhůří Krkonoš? Nabízíme vám exkluzivní možnost vlastnit zrekonstruovaný byt, který lze ještě dále rozšířit do podkroví, čímž vznikne prostorný mezonet. Tato nemovitost se nachází v cihlovém bytovém domě na Mírové ulici, v malebném městečku Žacléř, které je bránou do východní části Krkonoš.
Byt se nachází ve třetím patře a prošel kompletní rekonstrukcí. Tento byt nabízí fascinující možnost rozšíření do podkroví, kde můžete vytvořit až tři další místnosti a koupelnu, čímž prakticky zdvojnásobíte svůj prostor pro bydlení.

V původní části bytu byla provedena řada modernizací, včetně nových oken s izolačními trojskly, kompletně nové kuchyňské linky vybavené spotřebiči a moderní koupelny se sprchovým koutem a WC. Elektřina, voda a odpady byly také kompletně modernizovány. V obytných místnostech jsou položeny nové koberce, které skrývají dřevěné parkety v dobrém stavu. V každé místnosti je k dispozici přípojka internetu a TV. Pro ohřev vody slouží elektrický bojler. Vytápění bytu je zajištěno stropními infračervenými panely, které lze ovládat pomocí termostatů propojených s Wi-Fi a dálkově ovládat přes mobilní aplikaci.

Ale to ještě není všechno! Do podkroví vás zavede kovové schodiště, kde byla provedena příprava pro další rozšíření. Střecha byla zpevněna a osazena střešními okny. Po dokončení této rekonstrukce budete mít k dispozici prostorný prostor, který může sloužit jako dvě velké místnosti, komora a další koupelna. Tímto způsobem můžete upravit interiér podle svých individuálních představ a potřeb.
Jako další nabízíme možnost zakoupit vlastní garáž, která se nachází přibližně 250 metrů od bytu. Tato garáž má elektrickou přípojku, betonovou podlahu s dlažbou a elektricky ovládaná vrata s dálkovým ovládáním.

Tato nemovitost je připravena k okamžitému bydlení, a pokud si přejete, můžete postupně dokončit rozšíření do podkroví podle vašich časových možností. Pořizování tohoto bytu vám poskytne nejen pohodlné bydlení, ale také výjimečnou příležitost využívat krásu okolní přírody, ať už během zimních sportů nebo letních výletů do přírody.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku této atraktivní nemovitosti!
S financováním nemovitosti vám velice rádi pomůžeme.
V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19619
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
112m2
Obytná plocha
112m2
Užitná plocha
112m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Milan Pokorný
Milan Pokorný
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé