Sousedé
27 000 000 Kč
Poznámka k ceně: prodávající si vyhrazuje právo zvolit nabídku dle vlastní preference
ID nemovitosti:10956
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:250 m2
Podlahová plocha:170 m2
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Pokud by jste rádi bydleli v centru, v bytě s rozlohou rodinného domu a vlastní zahradou, mám pro Vás něco mimořádného. Byt 5+kk, 250 m2, včetně 80 m2 zahrady, velkorysý obývací pokoj 50 m2 s krbem a kuchyňským koutem, prostorná hala, 4 neprůchozí ložnice se dvěma koupelnami a třemi toaletami. Dvě ložnice s vlastní koupelnou a chodbou se dají upravit na samostatné 2+kk a využít pro dvougenerační bydlení. Zahrada v klidném vnitrobloku je ideální pro Vaši relaxaci a skýtá velký potenciál k využití. S bytem taktéž kupujete parkovací místo v kryté garáži a také podíl na bazénu v prvním podzemním podlaží. Mimořádná nemovitost v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí.

Základní údaje

ID nemovitosti
10956
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
250m2
Užitná plocha
250m2
Místností
5
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Brunner
Jan Brunner
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé