Sousedé
(1/25)
27
7 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00337
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:111 m2
Datum aktualizace:24. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji atypický půdní - mezonetový byt / ateliér s možností doděláním na míru dle požadavků zájemce, ve vyhledávané lokalitě nedaleko Lužáneckého parku na ul. Kotlářská. CP prostoru je 111 m2 a nachází se v 7.NP/7. Dům nesplácí žádny úvěr a během přístího roku (2024) je v plánu vybudovat výtah (opět bez úvěrů, tzn. z naspořených zdrojů SVJ), SVJ aktuálně nic nesplácí a veškěšré stávající opravy má uhrazené. Dispozice je atypická a nabízí velkorysý otevřený prostor = nutno vidět, lze využívat tak jak je i jako kancelář či k bydlení nebo lze případně dodělat na míru dle požadavků zájemce. Vytápění a ohřev vody je řešen vlastním kombinovaným plynovým kotlem. V domě je k dispozici společná kolárna v 1.PP. Byt / ateliér je k dispozici dle dohody. Více info. v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
00337
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
5m2
Užitná plocha
111m2
Plocha terasy
13m2
Patro
6
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. David Novák
Ing. David Novák
Zobrazit
kontakt
REALmix s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé