Sousedé
(1/25)
Prodej jednotky + 2 garážová stání a sklep, Záhřebská, Praha-2 Vinohrady
21 990 000 Kč
Poznámka k ceně: cena k jednání
ID nemovitosti:204884
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:153 m2
Datum aktualizace:20. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exklizivně nabízíme k prodeji velmi hezký nebytového prostor, v současné době využívaný jako kanceláře, se dvěma parkovacími stáními a sklepem v jedné nejžádanějších lokalit Prahy, ulice Záhřebská, Praha - Vinohrady. Tato jednotka o výměře 153 m2 se nachází v 1. patře obytného domu s výtahem. Aktuálně je prostor členěn na prostorné kanceláře (pomocí sádrokartonových příček) a v současnosti probíhá rekolaudace na bytovou plochu. Jednotku je možné rozdělit bez větších stavebních úprav na 2 jednotky. Prostor je opatřen klimatizací a zabezpečovacím systémem. Samozřejmostí je zasíťování datovými kabely, WI-FI a početnými el. zásuvkami. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. K prostoru náleží také sklepní kóje. Součástí prodeje je i stavební povolení na výstavbu terasy směrem do vnitrobloku o výměře cca 15-30 m2. Velkou výhodou prostor jsou dvě větší garážová stání (pro velikost SUV) v suterénu budovy (zabezpečený autovýtah), která jsou nedílnou součástí prodeje prostor. Lze využívat také upravenou zahradu, která je přístupná všem vlastníkům jednotek. Dům a společné prostory spravuje správcovská firma. Tato moderní budova se nachází v historické zástavbě Prahy 2. Dům byl postaven v roce 1996 a je v perfektním stavu. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost i dopravní dostupnost. Pro bližší informace nebo prohlídku kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
204884
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
153m2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Frolík
Martin Frolík
Zobrazit
kontakt
ABA REAL s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé