Sousedé
4 970 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně poplatků, právního servisu a provize. Prodávající si vyhrazuje právo uzavřít obchod se zájemcem dle vlastního uvážení.
ID nemovitosti:347673
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:110 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostE ( )
Roční spotřeba energie284 kWh/m2

Popis nemovitosti

Hledáte tak trochu jiné bydlení na dojezd od Prahy? Líbí se Vám mezonet? V klidné lokalitě obce Milovice necelých 30 minut jízdy autem z Prahy se teď nabízí k prodeji mezonetový byt, který Vám poskytne klid a soukromí, i když jste vícečlenná rodina nebo potřebujete trochu více soukromí např. při práci z domova. Kuchyně, 2 pokoje a koupelna dole a 3 pokojíky v podkroví Vám budou vždy k dispozici. V bytě jsou krbová kamna, vybavení koupelny, kuchyně se spotřebiči a vestavěný nábytek. V jednom pokoji a v koupelně je podlahové topení. Podkroví je izolováno. V místě je maximální občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost do prahy a okolních měst vlakem, vozem i autobusem. Nad to se nabízí pro rodiny s dětmi výhoda v podobě Mirakula - zábavního naučného parku pro děti i dospělé cca 3, 5 km od domu a nedalekých rezervací divokých koní a praturů. Pokud se Vám nebude chtít nikam chodit, přímo za domem je na travnatém pozemku malé dětské hřiště kam uvidíte na své děti z okna. Pokud Vás nabídka zaujala, uvařte si kávu, podívejte se na 3D prohlídku a video. Rád se Vám budu osobně věnovat.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
347673
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
110m2
Užitná plocha
110m2
Patro
2
Energetická náročnost
E (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Karel Suchopár
Mgr. Karel Suchopár
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Drive

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé