Sousedé
(1/16)
4 000 000 Kč
ID nemovitosti:15883
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:94 m2
Plocha pozemku:94 m2
Datum aktualizace:2. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Dobrý den,
nabízím Vám výjimečně prostorný byt plochou i dispozicí. Jedná se o byt o dispozici 5+1 s plochou 94 m2.

Další výhoda bytu je rozložení jednotlivých pokojů, které kromě jednoho pokoje mají samostatný vstup, kdy ale i poslední pokoj bez samostatného vstupu jde jednoduše realizovat se samostatným vstupem.

To je výhoda především pro ty kupující, kteří byt budou chtít pronajímat po pokojích, což v Přelouči je žádané – zaměstnanci spol. Kiekert.

Byt naleznete v pátém patře panelového zatepleného domu s výtahem na adrese Jižní 1365 v Přelouči.

Byt je v původním a mírně opotřebovaném stavu.

Byt, který vám nabízím k prodeji, splňuje parametry pro spokojené bydlení rodiny s dětmi. Díky své dispozici je byt vzdušný a světlý.

Součástí bytu je sklepní kóje umístěná v suterénu domu a možnost využití kolárny. Bezplatné parkování před domem s dostatkem míst.

Pokud tedy hledáte velmi světlý byt v klidném prostředí, který vám nabízí solidní dispozici i prostor, kontaktujte mě prosím, domluvíme se na prohlídce.

Foto realizoval
Realitní makléř
Martin Socha

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
15883
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
94m2
Užitná plocha
94m2
Patro
4
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Martin Socha
Martin Socha
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé