Sousedé
(1/25)
dlouha.1678194177.jpg
2 850 000 Kč
ID nemovitosti:N98793
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:86 m2
Datum aktualizace:22. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej prostorného bytu s lodžií v družstevním vlastnictví na okraji sídliště Špičák. Byt se nachází ve třetím patře revitalizovaného panelového domu s výtahem, má zděné jádro, po částečných rekonstrukcích koupelnu obloženou keramickými obklady, nově vyštukovanou kuchyň a plastová okna. Podlahy jsou v kombinaci plovoucí, PVC a dlažba. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkovým rozvodem. K bytu dále náleží sklepní kóje. Hlavními výhodami jsou množství zeleně a veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Převod do osobního vlastnictví možný dle podmínek družstva – financování smluvním partnerem zajistíme. Třída energetické náročnosti – C.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98793.

Základní údaje

ID nemovitosti
N98793
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
86m2
Patro
3
Počet míst na parkovišti
5
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Čermák
Jan Čermák
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé