Sousedé
(1/15)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:805693
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:119 m2
Datum aktualizace:20. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji podkrovní prosluněný byt po rekonstrukci v okresním městě Pelhřimov. Nachází se v 2 patře zděného domu a jeho dispozice je 4+kk o podlahové ploše 119 m2. Při vstupu do bytu se prochází prostornou chodbou, ze které se jde do ostatních místností. Předností je obývací pokoj, který je dle moderních trendů spojený s kuchyní, ložnice, dětský pokoj, pracovna, koupelna s toaletou, technická místnost a samostatná toaleta. K bytu náleží půda o velikosti 40 m2, která je přístupná z chodby a hodí se jako skladovací prostor. V bytě je zabezpečovací zařízení. Další výhodou je parkování na dvoře přímo u domu, kde má majitel spoluvlastnický podíl, je oplocen a opatřený kamerovým systémem. Vytápění je zjištěno plynovým kotlem do radiátorů a částečně elektrickým podlahovým vytápěním v kuchyni. Před domem je zatravněný prostor pro dětské hřiště, které ocení hlavně rodina s dětmi. Základní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Pro bližší informace volejte makléři.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Valbový
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
RadiátoryPodlahové vytápění
ID nemovitosti
805693
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
119m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Gabriela Zelenková
Gabriela Zelenková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé