Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
C1 (2).jpg
11 885 756 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně DPH, právního servisu a všech poplatků
ID nemovitosti:5300MI
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:128 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:16. srpna 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v klidu, zeleni, a přesto se všemi přednostmi bydlení ve městě? Nemusíte dělat kompromisy. Exkluzivně Vám nabízíme moderní světlé byty s prostornými místnostmi a zajímavě řešenými dispozicemi s výhledem do zeleně v nadstandardně řešeném projektu Rezidence U Zámku Průhonice. Jedná se o zajímavý rezidenční developerský projekt s jedenácti byty a nebytovými prostory na ojedinělém místě v centru Průhonic a s přímým výhledem na Průhonický zámek, který bude dokončen na konci roku 2018. Přízemní slunné byty jsou orientovány na jih s výhledem do vlastní zahrady s terasou. Ostatní byty jsou také převážně jižně orientovány a mají velkorysý balkon nebo terasu. Ke každému bytu náleží jedno nebo dvě garážové stání a také praktický sklep. Veškeré prostory jsou provedeny s důrazem na nejvyšší kvalitu provedení a použitých materiálů a také na energetickou nenáročnost. Součástí vybavení bytů je mimo jiné: příprava na kuchyňskou linku a spotřebiče, nadstandardní bezprahé vinylové podlahy s podlahovým vytápěním, v koupelnách velmi kvalitní dlažby a obklady, vana a závěsné WC. Dřevěná eurookna s izolačními trojskly. Bezpečnostní dveře. Příprava pro zabezpečovací systém, domácí videotelefon, rozvod na společnou TV. V přízemí příprava pro venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním. V domě je výtah pro 8 osob. Vjezd do uzavřených garáží z ulice na dálkové ovládání. Cena je včetně garážového stání, sklepa, předzahrádky a DPH.

V obci je veškerá občanská vybavenost, řada vyhlášených restaurací, zdravotní středisko, lékárna, banka, pošta, řada ubytovacích zařízení a bazén. Nespornou výhodou je výborná dopravní dostupnost do Prahy jak autem, pouhých 6 km po dálnici D1, tak i veřejnou autobusovou dopravou, při čem zastávka MHD je umístěna hned vedle objektu a na stanici Opatov jste za 9 minut.

Pro milovníky klidu a přírody se nabízí ojedinělá možnost relaxace v Průhonickém parku, vstup do Průhonického parku je umístěn hned ve vedlejší ulici. Široké spektrum nákupních možností představuje komerční zóna v sousední obci Čestlice nebo nedaleké obchodní centrum Chodov. Financování hypotéčním úvěrem je zajištěné.

Vyberte si svůj nový domov na exkluzivní adrese bez kompromisů v jedné z nejkrásnějších obcí na hranici Prahy. Více info na www.novebytypruhonice.cz

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
ID nemovitosti
5300MI
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
128m2
Užitná plocha
128m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Kvasničková Milena
Kvasničková Milena
Zobrazit
kontakt
Bohemia reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde