Sousedé
(1/15)
8 690 000 Kč
ID nemovitosti:1655
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:114 m2
Datum aktualizace:7. listopadu 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme nový byt 4+kk o celkové užitné ploše 113,7 m2 v developerském projektu Tři věže v Polní ulici, Liberec - Staré Pavlovice. Součástí bytové jednotky je balkón a sklep. Díky unikátnímu způsobu financování zaplatíte v průběhu výstavby pouze 25% kupní ceny. Zbylou část doplatíte až po kolaudaci domu. Finanční prostředky budou deponovány na jistotním účtu banky. Kompletní informace o projektu naleznete na https://triveze.cz/

Právě probíhá výstavba a prodej nových bytů, založených na konceptu nového urbanismu a nejnovějších trendech stavby měst. Jedná se o Tři věže se 125 byty o různých dispozicích a rozměrech. Do všech bytových domů je zajištěn bezbariérový přístup a samozřejmostí je výtah. Každý z bytů má sklep, balkón nebo terasu či předzahrádku. Parkování k bytu je možné dokoupit za 350.000,- Kč v podzemním parkingu, který propojuje všechny Tři věže. Vytápění domů a ohřev TUV bude centrální dálkové. Ve standardním vybavení bytů budou vinylové podlahové krytiny, obložkové zárubně s dveřmi, obklady, dlažby a kompletní vybavení koupelny, vše je možné změnit podle konkrétních požadavků klienta. V areálu nebude chybět dětské hřiště a relaxační zóna pro rezidenty.

Lokalita nabízí klid, výhledy do přírody, ale současně veškerou infrastrukturu, kterou ke každodennímu životu potřebujeme, včetně mateřské a základní školy, nákupní zóny, zastávek MHD, zdravotního střediska atd. Komplex je napojen na cyklostezku z Liberce do Stráže nad Nisou. Do centra Liberce je to 10 minut pěší chůzí.

Kompletní informace o projektu s Vámi rádi probereme na osobní schůzce.

Byty jsou prodávány do osobního vlastnictví, jejich koupi je možno řešit pomocí hypotéčního úvěru, který pro Vás rádi zařídíme. K nastěhování na jaře 2025. ET-B. Bližší informace u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Skeletová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1655
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
114m2
Užitná plocha
114m2
Plocha balkonu
11m2
Patro
10. patro
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Lempach
Tomáš Lempach
Zobrazit
kontakt
KVP reality servis s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé