Sousedé
4 750 000 Kč
ID nemovitosti:334049
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:100 m2
Datum aktualizace:26. února 2024
Energetická náročnostF ( )
Roční spotřeba energie305 kWh/m2

Popis nemovitosti

Výrazná sleva na byt ve skvělé lokalitě. Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme byt v Karlových Varech, čtvrti Vyhlídka o velikosti 3+1, dispozičně upraven na 4+KK.
Jedná se o lukrativní nemovitost umístěnou v udržovaném bytovém domě z roku 1892, jen několik metrů od historicky zamýšleného vstupu do lanovky na Tři kříže a stezky Jeana de Carro. Přes ulici, kde najdete i parkovací stání, se nachází krásný park a jedna ze zajímavostí Karlových Varů, socha kočky a dále i zakladatele města Karla IV. Je zde krásný výhled do údolí řeky Teplé. Jak na dlani máte před sebou výhled na historické lázeňské území a jeho dominanty jako je kostel Maří Magdalény, Mlýnská kolonáda, Grandhotel Pupp a hotel Imperiál. Prostě pohádka, o které neví kdejaký karlovarák. Vstup do lázeňských lesů je obrazně řečeno přímo z domu. Stačí jen vyrazit po značených stezkách na oblíbené vyhlídky Tři kříže, Goethovu vyhlídku a
mnohé další.

Součástí domu je i velmi udržovaný a hezký dvůr, který lze využívat jak na relaxaci a grilování, tak i sport jako ping-pong, badminton a další. Nabízená bytová jednotka je vytápěna vlastním plynovým kotlem s pravidelnou údržbou. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží, respektive 2 patro. K bytu náleží velký suchý sklep a dvě komory v mezipatře. Jako výborný nápad se ukázalo vybudovat prádelnu v komoře v mezipodlaží, takže pračka nezabírá místo v koupelně. Samotný byt prošel renovací, změnou dispozice kuchyně a vznikl nový návštěvní pokoj. Velké pokoje s vyššími stropy dodávají bytu na majestátnosti. Hezké jsou zejména původní dřevěné dveře a zárubně, světlost místností a zejména ten výhled. Prostě tohle místo je TOP. Po stavebních úpravách Vám tu vznikl krásný prosluněný a vzdušný byt po anglickém majiteli, který se v rámci rekonstrukce snažil zachovat původní historické prvky bytu. Dům je sice bez výtahu, což u historických domů z let 1900 a starších je skutečnost. Výhodou je však celkově dobrý stav nejenom domu, ale i okolí. Doplním snad jen blízkost zastávky MHD, obchodu, restaurací, školy i školky, ale hlavně přírody v kontrastu dostupnosti historického centra Karlových Varů.

Obratem si můžete byt prohlédnout přes virtuální prohlídku a pokud Vás zaujme, doporučuji osobní prohlídku, při které Vám rád sdělím další informace.
V rámci RE/MAX je možné zajistit financování nebo si nechat zpracovat nabídku úvěru pro porovnání.
Skladba jednotky (celkem 100,36 m2 s odkazem na prohlášení vlastníka):
pokoj č. 1 18,87 m2
pokoj č. 2 12,14 m2
pokoj č. 3 26,64 m2 (nyní sloučen s kuchyňským koutem)
kuchyň 14,84 m2 (nyní samostatný pokoj)
předsíň 11,00 m2
koupelna 3,42 m2
WC 0,76 m2
2x komora (á 2,16m2) 4,32 m2 (podesta 3.mezipodlaží)
sklep (1.pp) 8,40 m2

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
334049
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
100m2
Užitná plocha
100m2
Patro
2
Energetická náročnost
F (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Viktor Klein
Viktor Klein
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

© 2024 Sousedé