Sousedé
(1/5)
9 400 000 Kč
ID nemovitosti:1597
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:111 m2
Plocha pozemku:123 m2
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

BO! reality Vám nabízí k prodeji novostavbu - přízemní bungalov 4+kk, který se nachází na okraji obce Polanka nad Odrou.

Novostavba je situována směrem na Beskydy a je postavena jako poslední dům v ulici s krásným výhledem do přírody. Dům je zděný, zateplený, střecha má krytinu Bramac. Celý dům má podlahové vytápění a zdrojem je tepelné čerpadlo. Dům se nyní dokončuje a k nastěhování by měl být připraven od konce měsíce srpna. V současné době se dohotovují práce na zárubních a koupelnách, které budou kompletně vybavené.

V okolí domu jsou již provedeny terénní úpravy, pozemek je oplocen a před domem je hotová dlážděná plocha pro parkování aut. Zahrada má rozlohu 702 m² a zastavěná plocha domu je 123 m².

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Majitel si vyhrazuje právo prodat dům zájemci s vyšší nabídkou.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1597
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
123m2
Užitná plocha
111m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Lorenc
Tomáš Lorenc
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé