Sousedé
(1/19)
01.jpg
3 960 000 Kč
ID nemovitosti:2022051
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:180 m2
Datum aktualizace:2. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

S radostí vám nabízíme k prodeji hezký, prostorný a útulný byt 4+kk v rodinném domě, v obci Mistřice, okr. Uh. Hradiště.

Byt, který vám představujeme, se nachází v obci Mistřice, okr. Uh. Hradiště. Je přízemní, s orientací na všechny světové strany. Nabízí tak spousty denního světla i sluníčka. Nad obytnou částí celé nemovitosti je další bytová jednotka (se samostatným vchodem) s novou sedlovou střechou. IS jsou samozřejmostí: elektrický kotel pro tento byt zajišťuje teplo i ohřev vody, ale voda a kanalizace je zatím řešena s druhým bytem společně. Dispozičně je byt řešen samostatným vstupem z venkovní části dvora do chodby, odkud jsou pak vstupy do dalších místností. Byt je o velikosti 4+kk s obytnou podlahovou plochou cca 110m2 a prošel v posledních letech částečnou rekonstrukcí, která je velmi zdařilá. Nabízí novým majitelům pohodlné bydlení (nové rozvody vody, elektriky a odpadů, nová koupelna a WC, přístavba obytné části s kuchyňským koutem, který je třeba dodělat. Nabízí tak novému majiteli prostor pro jeho kreativitu a fantazii). K bytu náleží velké sklepní prostory pod celým domem, včetně garáže, které jsou umístěny přímo pod bytem v suterénu domu. Pro svou dispozici je byt vhodný i jako investiční příležitost k pronájmu. Velkým bonusem této koupě je menší zahrádka, která je v současné době předmětem rozdělení na dvě části a je součástí prodeje. Také se zde nabízí možnost přikoupení pozemku v zadní části další parcely, který je veden v ÚP jako stavební, a je ve výhradním vlastnictví majitele.

Byt je k dispozici po dohodě a prohlídky jsou možné po domluvě kdykoliv. Na koupi bytu je možné využít i financování hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme. V současné době však pracujeme na procesu rozdělení bytových jednotek na samostatné bytové jednotky v rodinném domě, kde se tento byt nachází, a kdy je výsledkem zavkladování na KN tak, aby bylo možné využití financování přes tyto bankovní sektory. Je tedy nutné s tímto procesem počítat.

V případě většího počtu zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat svou nemovitost nejvyšší nabídce.

Podrobnější informace k nemovitosti vám ráda sdělí realitní makléřka na prohlídce, kterou vřele doporučuje. Cena je uvedena vč. právního servisu i všech poplatků RK. Energetický štítek je v kategorii tř. G.

Dostupná vybavenost: škola, školka, restaurace, místní­ úřad. Technický popis: vybavení:

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
El.kotel
ID nemovitosti
2022051
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
120m2
Užitná plocha
110m2
Místností
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Michaela Koryčánková
Michaela Koryčánková
Zobrazit
kontakt
K domovu, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé