Sousedé
3 290 000 Kč
ID nemovitosti:1549
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:84 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní podkrovní byt o velikosti 4+kk v osobním vlastnictví v obci Jaroměř, situovaný na adrese Královédvorská ulice v části obce Pražské Předměstí. Tento moderní byt se nachází v třípodlažním objektu a je po kompletní rekonstrukci v roce 2023.

Vstupujete do prostorného bytu, který vás okouzlí svou atmosférou. Jeho dispozice je skvěle promyšlená a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. V bytě se nacházejí tři pokoje, které můžete využít jako ložnice, pracovnu či dětský pokoj. Dále je k dispozici technická místnost s elektrickým kotlem, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Velký obývací pokoj je spojený s kuchyní, kterou si nový majitel může dodělat dle svých představ a vytvořit si tak vlastní kulinářský ráj.

Interiér je plný světla díky podkrovnímu uspořádání, které dodává tomuto bytu jedinečný ráz. Tento bytový prostor je vhodný pro rodinu či páry, kteří ocení kvalitní a moderní bydlení. Vybavení nemovitosti zde zatím není, ale to vám umožní vytvořit si vlastní styl a interiér přesně podle svých představ.

Město Jaroměř nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně škol, školek, zdravotnických zařízení, pošty, supermarketu a kompletní sítě obchodů a služeb. Díky výborné dopravní dostupnosti vlakem, dálnicí a silnicemi můžete snadno a rychle dojet do okolních měst či přírody.

Nechte se okouzlit tímto krásným podkrovním bytem a vytvořte si zde svůj vlastní domov. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1549
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
85m2
Užitná plocha
85m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Luboš Roško
Ing. Luboš Roško
Zobrazit
kontakt
eDO reality

© 2024 Sousedé