Sousedé
(1/19)
org_e6b697f974cae41c_1599037820000
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: cena k jednání, včetně poplatků, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00109
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:97 m2
Datum aktualizace:19. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dobrý den,nabízíme prodej prostorného horského apartmánu 4+KK, ve stále vyhledávanější obci Vítkovice v Krkonoších, která se nachází mezi středisky Rokytnice nad Jizerou a Horní Mísečky.Dispozici apartmánu o celkové výměře 97 m2 tvoří: Vstupní chodba s koupelnou a WC, ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého vedou schody do vrchní části bytu. Zde nalezneme technickou místnost, jeden samostatný pokoj a jeden velký prostor, který je možné upravit na dva samostatné pokoje a navýšit tak dispozici bytu na 5+KK. V horním patře je také druhá koupelna s WC.V apartmánu se tak může ubytovat až 8 lidí.Bytový dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno samostatným plynovým kotlem. Parkování je zajištěno na bezplatném obecním parkovišti, které se nachází kousek od domu. Sjezdovky jsou dostupné pěšky do pár minut.Rozvíjející se obec je situována v krásné přírodě a nabízí nezapomenutelné výhledy na okolní kopce. Místo je atraktivní v letních i zimních měsících. Tuto skutečnost podtrhuje také nově vznikající projekt „ALDROV“, který se nachází kousek od předmětu prodeje. Po dokončení tohoto projektu bude možné využívat služeb jako jsou restaurace, obchody, relaxační centrum, půjčovny sportovního vybavení atd. Hned přes cestu je obecní dětské hřiště a posezení, což ocení především rodiny s dětmi.Po domluvě je také možnost dlouhodobého pronájmu.Pro více informací se na nás kdykoliv obraťte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
BetonAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
00109
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
97m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Michal Nátěsta
Michal Nátěsta
Zobrazit
kontakt
MiNa reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé