Sousedé
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Více informací o ceně u makléřky
ID nemovitosti:1104
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:113 m2
Plocha pozemku:113 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:5. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Realdomus ve výhradním zastoupení zprostředkuje prodej prvorepublikového bytu 4+kk o velikosti 113 m2 s otevřeným krbem v ulici Podskalská v Praze 2.
Vstupním portálem tvořenými sloupy na jejichž hlavicích jsou umístěny sochy soviček vstoupíme do domu, který je dílem slavného architekta Kamila Hilberta.
Architektonicky členěnou halou s přístěnnými pilíři obloženými mramorem vystoupáme jednoramenným schodištěm nebo vyjedeme výtahem do 3.NP, kde se nachází tento secesní byt.
Ze vstupní chodby vejdeme do předsíně s klenbou (15,55 m2) s vestavnými skříněmi. Dále do prostorného obývacího pokoje (30,72 m2) se štukovým stropem s koši hojnosti s rostlinnými prvky. Z oken situovaných na východ do klidné ulice můžeme spatřit věže nedalekého Vyšehradu.
Z obývacího pokoje vcházíme do prostorné ložnice (25 m2) z které vedou dveře do vkusně zařízené koupelny s rohovou vanou. Vyjdeme druhými dveřmi do předsíně a dále do jídelny (20 m2) s otevřeným krbem a jednoduchým kuchyňským koutem (4,03 m2). Výhled je do vnitrobloku směrem na západ.
Pracovna (7,30 m2) s dvoulůžkem v patře, dostupným po schodech poskytuje odpočinkovou zónu. Nechybí ani komora s pračkou a samostatné WC. V mezipatře je možnost využívat balkon k posezení a to i ve společných prostorách vnitrobloku se zelení.
K bytové jednotce náleží dva sklepy o velikosti 8 m2 + 8 m2. Vytápění centrálním kotlem na plyn.

Činžovní dům z počátku minulého století je v blízkosti centra hlavního města a jedné z jeho historických dominant Vyšehradu, nachází se v klidné ulici Podskalská. Lokalita je dostupná veřejnou hromadnou dopravou a plně občansky vybavená. V okolí jsou restaurace a bary, školy a školky, kulturní a sportovní centra, nemocnice.
V blízkém okolí se nachází zeleň, dětské hřiště a klidové zóny jako prostranství pověstmi opředeného Vyšehradu, park Folimanka se sportovní halou či Botanická zahrada. Sportovní vyžití nabídne plavecký stadion Podolí či cyklostezka podél Vltavy. Oblíbené farmářské trhy na blízké Náplavce.
Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléřky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1104
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
113m2
Užitná plocha
113m2
Patro
2
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Veronika Pilařová,MBA
Veronika Pilařová,MBA
Zobrazit
kontakt
REALDOMUS s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé